نماد اعتماد

بخرید و 250 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کرم ضد آفتاب رنگی مای SPF60

ضد آفتاب SPF 60 رنگی، ضد اشعه UV و ضد خشکی پوست و آبرسان و ضد رادیکال های آزاد و تقویت کننده دفاع طبیعی پوست می باشد. این کرم مناسب پوست های خشک و نرمال است و پوشش رنگی بسیار زیبا و یکنواختی را بر روی پوست ایجاد مینماید .

12,500 تومان

در انبار موجود نیست

 یک دفاع کامل، این چیزی است که کرم های ضد آفتاب برای بدن انجام می‌دهند. در حالت کلی اشعه خورشید دارای سه طیف A، B و C است که خوشبختانه طیف آخر از جو رد نمی‌شود و اولین لایه دفاعی ما در برابر مضرات نور آفتاب را می‌توان همین لایه دانست. اما افراد قادر نیستند تا نسبت به دو طیف دیگر از پوست خود محافظت کنند. چرا که یکی از اصلی‌ترین دلایل شکل‌گیری لک‌های پیری یا Age Spot برخورد مداوم اشعه خورشید است. اگر می‌خواهید در ایام تابستان که مستقیم‌ترین تابش آفتاب در کشورمان است به فعالیت در بیرون از خانه بپردازید، در نظر داشته باشید که باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. کرم‌های ضد آفتاب با واحد SPF درجه‌بندی می‌شوند که مخفف Sun Protective Factor است. این بدین معناست که اگر شما کرم ضد آفتابی استفاده می‌کنید که دارای SPF 20 است یعنی 20 برابر به قدرت محافظت از پوست خود افزوده‌اید.

به‌جز در نظر داشتن SPF در کرم های ضد آفتاب باید بدانید که معمولا افرادی که از این محصولات حمایتی برای پوست استفاده می‌کنند به سه دسته تقسیم می‌شوند. سنین 12 تا 30، 30 تا 45 و 45 سال به بالا. گروه اول نیاز دارند تا از ضد آفتاب های فاقد چربی استفاده کنند. گروه دوم از ضد آفتاب مخصوص پوست نرمال و برای سنین بالاتر افراد نیاز دارند که از این محصول برای پوست های خشک استفاده کنند.

خصوصیات کرم ضد آفتاب رنگی مای SPF60 :

دارای ویتامین های E و B5 که محافظتی قوی برای پوست شما در مقابل UVA و UVB و IR ایجاد می کند.

فرمول مقاوم در برابر تابش خورشید

عاری از PABA

بافت سبک و غیر چرب

آزمون شده توسط متخصصین پوست

شماره پروانه ضد آفتاب مای : ۱۳۷۵۱۰۳۴۴۶۸۲۹۶۴

انواع فیلتر کرم ضد آفتاب رنگی مای SPF60 :

  • تیتانیوم دی اکسید
  • اُکتیل متوکسی سینامات
  • بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان
  • متیل بنزولیدن کامفور
MY مای
ضد آفتاب مناسب برای پوست خشک و پوست نرمال
مناسب برای همه
خانم ها و آقایان
کرم