نماد اعتماد

بخرید و 150 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کرم دست و صورت آووکادو شون

کرم دست و صورت آووکادو شون با استفاده از فرمولاسیونی حاوی یکی از مرغوب­ ترین انواع عصاره­ آووکادو، موجب لطافت و محافظت از پوست دستان شما می­شود. این محصول از یکی از معتبرترین آزمایشگاه­ های معتمد جهانی دارای تاییدیه “تست درماتولوژیکی” می­باشد. عصاره­ آووکادو دارای خواص ترمیم ­کنندگی و آنتی اکسیدانی قوی می­باشد که برای مراقبت از پوست توصیه می­شود.

محصولات آرایش و بهداشتی شون

7,500 تومان

در انبار موجود نیست

فرقی نمی‌کند پوست تان خشک، چرب یا ترکیبی از هر دو باشد چون مرطوب کننده ها روند فرسایش پوست را به تعویق می‌اندازند و از آن در برابر تغییرات ناگهانی آب و هوا محافظت می‌کنند.

مرطوب کننده ها به اشکال مختلف لوسیون مایع، پماد و کرم دیده می‌شوند که میزان چربی و آب آن‌ها باهم تفاوت دارد و غلظت‌ آن‌ها در هر شکل متفاوت است.

مهم ترین نکته در انتخاب یک مرطوب کننده، توجه به نوع پوست است که می‌تواند خشک، چرب، معمولی و مختلط باشد. برای اینکه نوع پوست تان را بشناسید کافی است پس از حمام کردن، روی پوست تمیز خود دست بکشید و متوجه میزان چربی روی آن شوید. برای پوست های خشک باید از مرطوب کننده های حاوی چربی استفاده کرد. در مورد پوست های چرب نیازی به استفاده از مرطوب‌کننده نیست، مگر در برخورد با آب و هوای گرم یا سرد. در مورد پوست نرمال باید از مرطوب کننده‌ای که میزان چربی کمتری داشته باشد، استفاده کرد.

بهترین زمان استفاده از کرم های مرطوب کننده

پزشکان متخصص پوست برای داشتن پوستی مرطوب و نرم بهترین زمان استفاده از کرم های مرطوب کننده را سه دقیقه بعد از حمام می‌دانند.

کرم دست و صورت آووکادو شون یک محصول خوب و مناسب برای محافظت و مراقبت از پوست لطیف شما است، خواص آووکادو امروزه به خوبی مشخص شده است و خانم ها با توجه به این خصوصیات از کرم دست و صورت آووکادو شون استفاده می کنند.

75 و 150 ml
مرطوب کننده پوست
مناسب برای همه
خانم ها و آقایان
کرم