نماد اعتماد

بخرید و 110 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کرم دست و صورت بابونه شون

کرم دست و صورت بابونه شون با استفاده از فرمولاسیونی حاوی یکی از مرغوب­ ترین انواع عصاره­ بابونه موجب لطافت و محافظت از پوست دستان شما می شود. این محصول از یکی از معتبرترین آزمایشگاه ­های معتمد جهانی دارای تاییدیه “تست درماتولوژیکی” می­باشد. عصاره­ بابونه یکی از مرطوب ­کننده های طبیعی است که با دارا بودن خواص ضد التهابی قوی باعث لطافت و شادابی پوست می­گردد.

محصولات آرایش و بهداشتی شون

5,500 تومان

در انبار موجود نیست

فرقی نمی‌کند پوست تان خشک، چرب یا ترکیبی از هر دو باشد چون مرطوب کننده ها روند فرسایش پوست را به تعویق می‌اندازند و از آن در برابر تغییرات ناگهانی آب و هوا محافظت می‌کنند.

مرطوب کننده ها به اشکال مختلف لوسیون مایع، پماد و کرم دیده می‌شوند که میزان چربی و آب آن‌ها باهم تفاوت دارد و غلظت‌ آن‌ها در هر شکل متفاوت است.

مهم‌ترین نکته در انتخاب یک مرطوب کننده، توجه به نوع پوست است که می‌تواند خشک، چرب، معمولی و مختلط باشد. برای اینکه نوع پوست تان را بشناسید کافی است پس از حمام کردن، روی پوست تمیز خود دست بکشید و متوجه میزان چربی روی آن شوید. برای پوست‌های خشک باید از مرطوب کننده های حاوی چربی استفاده کرد. در مورد پوست‌های چرب نیازی به استفاده از مرطوب کننده نیست، مگر در برخورد با آب و هوای گرم یا سرد. در مورد پوست نرمال باید از مرطوب کننده‌ای که میزان چربی کمتری داشته باشد، استفاده کرد.

پزشکان متخصص پوست برای داشتن پوستی مرطوب و نرم بهترین زمان استفاده از کرم های مرطوب کننده را سه دقیقه بعد از حمام می‌دانند.

بهره ­گیری از یکی از مرغوب­ ترین انواع عصاره­ بابونه، با قدرت جذب سریع به داخل پوست این محصول را به یک محصول منحصر به فرد در رطوبت ­رسانی و نرم ­کنندگی و ترمیم­ کنندگی پوست شما تبدیل نموده است.

خصوصیات کرم دست و صورت بابونه شون

  • ایجاد نرم ­کنندگی و رطوبت ­رسانی به پوست دست و صورت جهت محافظت از آن
  • بهره­ گیری از خواص عصاره­ بابونه
  • قدرت پخش و جذب بالا و مناسب برای استفاده­ روزانه
  • قابلیت استفاده برای پوست دست، صورت و بدن
  • دارای تاییدیه تست درماتولوژیکی
75 میلی لیتر
شون
ضد التهابی قوی مناسب لطافت و شادابی پوست
مناسب برای همه
خانم ها و آقایان
کرم