نماد اعتماد

بخرید و 3,240 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بی سی ای ای ماسل فارم

بی سی ای ای ماسل فارم یکی از برجسته ترین محصولات این شرکت به زعم پزشکان بدنسازی بوده که در رده بالاترین و با کیفیت ترین بی سی ای ای های حال حاظر دنیا میباشد. گواه این موضوع جوایز دریافت شده پیاپی این محصول در سالیان گذشته است. این محصول به شما در حفظ عضلات خود و جلوگیری از تجزیه آنها کمک میکند و منجر بهافزایش توده عضلانی در بدن بدون از دست دادن وزن میشود.

ماسل فارم MusclePharm

162,000 تومان

در انبار موجود نیست

با استفاده از BCAA 3:1:2 شرکت MusclePharm ، شما با مجموعه‌ای از آمینو اسیدهای شاخه دار تامین می‌شوید که تمام نیازهای بدن شما را به طور دقیق فراهم می کند.

با ترکیب دقیق ال لوسین (3 گرم به ازای هر وعده)، ال والین (2 گرم) و ال ایزولوسین (1 گرم)، شما از گستره ای از مزایای بی سی ای ای ها قبل و بعد از تمرین بهره مند می‌شوید.

این مجموعه ترکیبی از BCAA برای کاهش تجزیه ماهیچه، رشد ماهیچه‌ها، افزایش حجم بدن و حتی کاهش چربی می باشد.

هیچ چیز بی کیفیتی در BCAA 3:1:2 ماسل فارم وجود ندارد و نتایج حاصل از آن نیز گواهی برای این محصول می‌باشد. مجموعه BCAA خالص بوده و عملکرد خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

لوسین

با سه گرم لوسین به ازای هر وعده مصرف، این مقدار بهترین میزان آمینواسیدهای ضروری برای رشد ماهیچه می‌باشد. لوسین نه تنها می‌تواند ظرفیت سنتز پروتئین را افزایش دهد، بلکه منجر به کاهش صدمه به ماهیچه ها بعد از تمرین شدید گردیده و این امر را از طریق افزایش سنتز پروتئین های ماهیچه ای انجام می‌دهد.

ایزولوسین

با یک گرم ایزولوسین، این آمینواسید گلیکوژنی میزان گلوکزی را که بدن برای تامین انرژی می‌سوزاند را فراهم می‌آورد.

والین

همانند لوسین و ایزولوسین، دو گرم والین منجر به سنتز پروتئین و رشد بافت های ماهیچه ای می‌گردد و انرژی لازم را برای تولید گلوکز فراهم می‌آورد. این ماده همچنین برای افزایش رشد طبیعی و همچنین ترمیم بافت های آسیب دیده ضروری می‌باشد.

Bcaa یا آمینو اسیدهای شاخه‌ای یکی از بخش های اصلی از آمینو اسیدهای ضروری بدن هستند. نسبت 3:1:2 ارائه شده جهت ارائه مقدار خاصی از هر آمینو اسید در قبل و بعد از تمرین. این محصول به شما در حفظ عضلات خود و جلوگیری از تجزیه آنها کمک می‌کند و منجر به افزایش توده عضلانی در بدن بدون از دست دادن وزن می‌شود.

از ویژگی‌های این محصول می‌توان به افزایش رشد عضلات و نگه‌داری آن‌ها، جذب بالای آمینه‌های bcaa، تامین آمینو مورد نیاز قبل و بعد از تمرین نام برد.

 

شرایط نگهداری بی سی ای ای ماسل فارم :

در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 

طریقه مصرف بی سی ای ای ماسل فارم :

یک وعده از آن را یک الی سه بار در روز استفاده کنید. برای استفاده بهینه، آن را بین وعده‌های غذایی، 30 الی 45 دقیقه قبل از تمرین و یا بلافاصله بعد از تمرین استفاده کنید.

240 عدد
ماسل فارم MusclePharm
امریکا
افزایش حجم و قدرت
بالای 16 سال
خانم ها و آقایان
قرص