نماد اعتماد

بخرید و 1,300 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

تی شرت پرورش اندام Power House GYM

تیشرت جدید طرح Power House GYMبا ظاهری فوق العاده و کیفیتی عالی یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما خواهد بود.
از این تیشرت ها به راحتی میتوانید در محیط باشگاه استفاده کرده و جنس نخی این تیشرت ها به راحتی عرق بدن را جذب کرده و بهترین گزینه برای تمرین میباشند و هنگام پوشیدن لطافت زیادی دارد.
چاپ باکیفیت لوگوی پاور هوس جیم بر روی جلو ، پشت و بازوی تیشرت

65,000 تومان

در انبار موجود نیست

تیشرت جدید Power House GYM با ظاهری فوق العاده و کیفیتی عالی یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما خواهد بود.
تیشرت های مشکی پنبه ای دارای کیفیت فوق العاده ایست و هنگام پوشیدن لطافت زیادی دارد. چون جنس تیشرت های مورد استفاده کاملا پنبه است و از بهترین جنس پارچه برای دوخت آن استفاده شده است به هیچ عنوان برای پوست بدن آزار دهنده نیست.رنگ مشکی به کار رفته در پارچه این تیشرت کاملا بور و با کیفیت میباشد و در اثر شست و شو از بین نمی رود.
از این تیشرت ها به راحتی میتوانید در محیط باشگاه استفاده کرده و جنس نخی این تیشرت ها به راحتی عرق بدن را جذب کرده و بهترین گزینه برای تمرین میباشند.
طراحی زیبای این تیشرت ها باعث میشود که بتوانید آن ها را درتمام لحظات بر تن کنید چه در داخل باشگاه و چه در خارج آن
چاپ برجسته بر روی تیشرت ها  دوام زیادی از نظر جدا شدن داشته و براحتی از روی تیشرت کنده نمی شود و با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده است.

مشخصات سایز تی شرت پرورش اندام :

این محصول در دوسایز سایز لارج و ایکس لارج  موجود میباشد.
این محصولات کاملا فری سایز بوده و  مناسب تمامی افراد باسایز های مختلف می باشد
سایز لارج این محصول مناسب افرادی است  که حجم متوسطی داشته و به راحتی بر تن افراد با اندام کوچک و متوسط می نشیند مثلا این سایز کاملا مناسب فردی با قد ۱۸۰ و تا وزن ۸۰ کیلو گرم است.
سایز ایکس لارج این محصول هم کاملا متناسب افراد و بدنسازان حرفه ای با اندام درشت تر   میباشد و با داشتن این تیشرت به راحتی میتوانید تمرین کنید.
البته این تیشرت ها برای افراد با اندام بسیار حجیم و درشت هیکل مناسب نمیباشد و به زودی برای این دسته از افراد تیشرت های مناسبی طراحی خواهد شد.