نماد اعتماد

بخرید و 136 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

دمنوش نعنا فلفلی (کیسه ای)

در هضم غذا مشکل دارید؟ پاهای تان درد می‌کند؟ سر درد میگرنی شما را آزار می دهد؟ نفس تان بدبو شده؟ اگر جواب‌تان به این سوالات مثبت است برای شما درمانی از جوار چشمه های طبیعی آورده‌ایم که نعنا فلفلی نام دارد. دمنوش نعنا فلفلی علاوه بر خواص فوق ، با کاهش استرس ، آرامش بخشی و از بین بردن اشتهای کاذب ، تا حدی سبب لاغری شما نیز می شود.

شرکت گل کوه بینالود

6,800 تومان

در انبار موجود نیست

با این که طعم نعنا در بین مردم بسیار محبوب است اما دمنوش نعنا در بین مردم زیاد شناخته شده نیست. دمنوش نعنا فلفلی سرشار از آنتی اکسیدان است و در درمان درد‌های خفیف معده و آرامش بخشیدن به آن موثر است.

دمنوش نعنا فلفلی (منتا) گل کوه

در هضم غذا مشکل دارید؟ پاهای تان درد می‌کند؟ سر درد میگرنی شما را آزار می دهد؟ نفس تان بدبو شده؟ اگر جواب‌تان به این سوالات مثبت است برای‌تان درمانی از جوار چشمه های طبیعی آورده‌ایم که دمنوش نعنا فلفلی نام دارد. دمنوش نعنا فلفلی علاوه بر خواص فوق ، با کاهش استرس ، آرامش بخشی و از بین بردن اشتهای کاذب ، تا حدی سبب لاغری شما نیز می شود.

خواص دمنوش نعنا فلفلی :

1. دمنوش نعنا فلفلی برای درمان سرماخوردگی و کاهش سرفه ، التهاب دهان و گلو ، درمان عفونت های سینوسی و عفونت های تنفسی و لذا از بین بردن باکتری های دهان و گلو و رفع بوی بد دهان مفید است.

2. دمنوش نعنا فلفلی سبب هضم راحت غذا می شود و برای درمان مشکلات گوارشی از جمله سوزش سر دل، تهوع، بیماری حرکت برای مسافران، سندرم روده تحریک پذیر (IBS)، بیماری مجاری صفراوی، ناراحتی معده، اسهال، و درمان گاز زیاد دستگاه گوارش استفاده می شود.

3. از قدیم الایم مردم از دمنوش نعنا فلفلی به عنوان یک ضد درد طبیعی استفاده می کرده اند و برای سردرد تنشی ( سردرد پس از فعالیت زیاد )، سردرد میگرنی ، درد عضلانی ، درد عصبی ، درد دندان ، التهاب دهان ، درد مفاصل ( زانو درد ) موثر است.

4. نعنا فلفلی خاصیت ضد خارش دارد.

نکات علمی مشاوران خرید ناب :

نعنا فلفلی گیاهی تقریبا بی عارضه است و هنگامی که روزانه و در کوتاه مدت ( تا 8 هفته ) مصرف می شود احتمالا ایمن است. در مورد مصرف روزانه بلند مدت ( بیش از 8 هفته ) اطلاعاتی در دست نیست.

در مصرف بیش از حد سبب سوزش سر معده ، واکنش های آلرژیک و گر گرفتگی ، و زخم دهانی می شود.

دمنوش نعنا فلفلی در بارداری و شیردهی بی خطر است. در صورتی که بیش از یک بار در روز مصرف نشود عارضه ای ندارد.

20 عدد
گل کوه بینالود
ایران
کاهش وزن و لاغری
مناسب برای همه
خانم ها و آقایان
تی بگ (کیسه ای)