نماد اعتماد

بخرید و 166 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

دمنوش گزنه تنظیم قند خون

گزنه در کاهش درد و التهاب آرتروز زانو و آرتروز سایر مفاصل موثر است.

گزنه در افرادی که مشکلات ادراری دارند مفید است.

گزنه از افزایش قند خون جلوگیری می کند ولی سبب کاهش قند خون نمی شود. مصرف روزانه دمنوش گزنه در سنین میانسالی توصیه می شود.

گزنه برای افراد دیابتی مفید است زیرا از تغییرات قند خون جلوگیری می کند و تنظیم قند خون آنها با قرص های ضد قند را راحت تر می کند.

شرکت گل کوه بینالود

8,300 تومان

در انبار موجود نیست

دمنوش گزنه ( Nettle ) برای درمان استئو آرتریت زانو و کاهش التهاب و درد آرتروز گردن مورد تایید قرار گرفته است. گزنه سبب جلوگیری از افزایش قند خون می شود. گزنه برای کم خونی مفید است و همچنین گزنه برای مو مقوی است و سبب تحریک رشد مو می شود. دمنوش گزنه برای مردان تاثیر مضاعفی دارد و در مصرف روزانه طولانی مدت از BPH ( بزرگی خوش خیم پروستات ) و مشکلات ادرار در پیرمردان جلوگیری می کند.

ریشه و بخش های بالای زمین گیاه گزنه خاصیت دارویی دارند. دمنوش گزنه در بسیاری از شرایط مختلف استفاده می شود، اما تا کنون شواهد علمی کافی برای تعیین اینکه آیا برای هر کدام از آنها موثر است یا نه، وجود ندارد.

خواص درمانی دمنوش گزنه :

گزنه در کاهش درد و التهاب آرتروز زانو و آرتروز سایر مفاصل موثر است و مصرف روزانه سبب کاهش نیاز به داروهای ضد درد می شود.

گزنه در مصرف دو بار در روز و برای طولانی مدت ( 2 تا 4 سال ) سبب کاهش مشکلات ادراری در مردان مبتلا به بزرگی خوش خیم پروستات (BPH)می شود. این مشکلات شامل ادرار شبانه ، ادرار مکرر ، ادرار دردناک ، بریده بریده ادرار کردن و مثانه استرسی می شود.

گزنه از افزایش قند خون جلوگیری می کند ولی سبب کاهش قند خون نمی شود. مصرف روزانه دمنوش گزنه در سنین میانسالی توصیه می شود.

گزنه برای افراد دیابتی مفید است زیرا از تغییرات قند خون جلوگیری می کند و تنظیم قند خون آنها با قرص های ضد قند را راحت تر می کند.

گزنه در کاهش خونریزی رحمی موثر است و از این طریق از کم خونی هم جلوگیری می کند.

نکات علمی مشاوران فروشگاه اینترنتی خرید ناب :

  1. گزنه در درمان کم خونی مفید است البته از نظر مشاوران خرید ناب می بایست در رژیم غذایی روزانه خود حتما مواد دارای آهن هم مصرف کنید ( حبوبات ، سبزیجات سبز ، جگر ، گوشت قرمز کم چرب).
  2. گزنه ممکن است سبب افزایش طبیعی تعریق بدن شما شود و این تعریق هیچ مشکلی ایجاد نمی کند بعلاوه دمنوش گزنه ادرار آور است و میزان ادرار شما را زیاد می کند و لذا در زمان عفونت ادراری ( UTI ) هم استفاده از آن توصیه شده است.
  3. گزنه ملین است.
  4. گزنه در بارداری ایمن نیست و مشاوران خرید ناب توصیه می کنند در زنان باردار دمنوش گزنه استفاده نشود زیرا گزنه می تواند سبب انقباض رحم و زایمان زودرس شود.
  5. گزنه با توجه به خاصیت افزایش ادرار ، سبب کاهش فشار خون می شود و لذا در سالمندانی که فشار خون خیلی پایین دارند ( فشار سیستول زیر 90 میلی متر جیوه) ، توصیه نمی شود.
  6. اگر شما نارسایی کلیوی دارید و دیالیز می کنید ، برای مصرف دمنوش گزنه با پزشک معالج خود مشورت کنید.

ترکیبات دمنوش گزنه فروشگاه اینترنتی خرید ناب :

گزنه ، بهارنارنج ، گل محمدی ، به لیمو

بهترین زمان مصرف دمنوش گزنه :

در طول روز ( پس از وعده های غذایی پرکالری این دمنوش پیشنهاد می شود )

20 عدد
گل کوه بینالود
ایران
کنترل قند خون ، تقویت مو ، مفید برای افراد دیابتی
تی بگ (کیسه ای)