نماد اعتماد

بخرید و 108 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

دمنوش نعنا فلفلی

مهم‌ترین خاصیت دمنوش نعناع، تاثیر آن بر دردهای دستگاه گوارش شامل درد معده، روده، نفخ، دل‌پیچه، تهوع و اسهال است. مسکن و آرامبخش خوبی است و ناراحتی اعصاب و تشنج را بر طرف می‌کند. دمنوش نعناع (نعنا فلفلی) برای رفع بوی نامطبوع دهان و پیش گیری از بروز بیماری لثه ای به کار برده می شود. برای رفع سینه درد و سرفه، دمنوش نعناع فلفلی را به صورت گرم بنوشید. نوشیدن دمنوش گرم نعنا فلفلی دهان شما را خنک می کند.

شرکت گل کوه بینالود

5,400 تومان

94 قلم

با این که طعم نعنا در بین مردم بسیار محبوب است اما دمنوش نعنا در بین مردم زیاد شناخته شده نیست. دمنوش نعنا فلفلی سرشار از آنتی اکسیدان است و در درمان درد‌های خفیف معده و آرامش بخشیدن به آن موثر است.

دمنوش نعنا فلفلی (منتا) گل کوه

در هضم غذا مشکل دارید؟ معده شما سنگین می شود؟ سر درد میگرنی شما را آزار می دهد؟ نفس تان بدبو شده؟ اگر جواب‌تان به این سوالات مثبت است برای‌تان درمانی از جوار چشمه های طبیعی آورده‌ایم که دمنوش نعنا فلفلی نام دارد. دمنوش نعنا فلفلی علاوه بر خواص فوق، با کاهش استرس، آرامش بخشی و از بین بردن اشتهای کاذب، تا حدی سبب لاغری شما نیز می شود. 

دمنوش نعناع ( نعنا فلفلی ) علاوه بر انرژی زا بودن، حرارت اضافه بدن را خارج کرده و سرماخوردگی و سرفه فصلی را نیز درمان می کند.
سیستم گوارشی را تسکین می دهد و در رفع گاز معده کمک می کند.

خواص دمنوش نعنا فلفلی :

1. دمنوش نعنا فلفلی برای درمان سرماخوردگی و کاهش سرفه ، التهاب دهان و گلو ، درمان عفونت های سینوسی و عفونت های تنفسی و لذا از بین بردن باکتری های دهان و گلو و رفع بوی بد دهان مفید است.

2. دمنوش نعنا فلفلی سبب هضم راحت غذا می شود و برای درمان مشکلات گوارشی از جمله سوزش سر دل، تهوع، بیماری حرکت برای مسافران، سندرم روده تحریک پذیر (IBS)، بیماری مجاری صفراوی، ناراحتی معده، اسهال، و درمان گاز زیاد دستگاه گوارش استفاده می شود.

3. از قدیم الایم مردم از دمنوش نعنا فلفلی به عنوان یک ضد درد طبیعی استفاده می کرده اند و برای سردرد تنشی ( سردرد پس از فعالیت زیاد )، سردرد میگرنی ، درد عضلانی ، درد عصبی ، درد دندان ، التهاب دهان ، درد مفاصل ( زانو درد ) موثر است.

4. نعنا فلفلی خاصیت ضد خارش دارد.

طریقه مصرف دمنوش نعنا فلفلی :

مقدار دو سوم قاشق غذاخوری (5گرم) از مواد گیاهی را در یک قوری ریخته و مقدار دو لیوان آب جوش روی آن بریزید و پس از 5 دقیقه دمنوش نعنا فلفلی آماده نوشیدن است.

نکات علمی مشاوران خرید ناب :

نعنا فلفلی گیاهی تقریبا بی عارضه است و هنگامی که روزانه و در کوتاه مدت ( تا 8 هفته ) مصرف می شود احتمالا ایمن است. در مورد مصرف روزانه بلند مدت ( بیش از 8 هفته ) اطلاعاتی در دست نیست.

در مصرف بیش از حد سبب سوزش سر معده ، واکنش های آلرژیک و گر گرفتگی ، و زخم دهانی می شود.

دمنوش نعنا فلفلی در بارداری و شیردهی بی خطر است. در صورتی که بیش از یک بار در روز مصرف نشود عارضه ای ندارد.

50 گرم
گل کوه بینالود
ایران
کاهش وزن و لاغری
مناسب برای همه
خانم ها و آقایان
بصورت بسته فله ای