نماد اعتماد

بخرید و 816 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

چای سفید بسته ای

چای سفید با تقویت سیستم ایمنی پوست ، سبب افزایش توانایی محافظت از پوست در برابر آسیب هایی همچون نور فرابنفش می شود.

چای سفید می تواند روند پیری ( aging ) را از طریق غلظت بالای آنتی اکسیدانی به تاخیر بیاندازد و در واقع یک نوشیدنی ضدپیری ( آنتی ایجینگ ) است.

چای سفید از ذخیره تری گلیسیرید ها در سلول های چربی جلوگیری می کند و همچنین سبب شکسته شدن سلول های چربی در بدن انسان می شود.

شرکت گل کوه بینالود

40,800 تومان

در انبار موجود نیست

چای سفید همانند دیگر چای ها از گیاه کاملیا سیننسیس مشتق شده است و در واقع چای سفید با استفاده از جوانه های چای نابالغ ، تولید می شود. چای سفید از جوانه های جوان و برگ های جوان گیاه ساخته شده است و با توجه به پروسس کمتر کارخانه، چای سفید دارای مواد مغذی بیشتری نسبت به چای سبز یا چای سیاه است. چای سفید شرکت گل کوه کیفیت فرآوری بالایی داراست و با توجه به ارزشمندی بالای چای سفید ( از برگهای نابالغ و جوان بوته چای برداشت می شود ) ، این محصول در بسته های 50 گرمی عرضه شده است.

علت رایج شدن استفاده از چای سفید این است که ترکیبات موجود در چای سفید برای زیبایی و سلامت پوست بسیار مفید هستند. چای سفید ، سلول های چربی را می سوزاند و از این طریق سبب کاهش وزن نیز می شود.

خواص چای سفید :

  1. چای سفید با تقویت سیستم ایمنی پوست ، سبب افزایش توانایی محافظت از پوست در برابر آسیب هایی همچون نور فرابنفش می شود.
  2. چای سفید می تواند روند پیری ( aging ) را از طریق غلظت بالای آنتی اکسیدانی به تاخیر بیاندازد و در واقع یک نوشیدنی ضدپیری ( آنتی ایجینگ ) است.
  3. چای سفید از ذخیره تری گلیسیرید ها در سلول های چربی جلوگیری می کند و همچنین سبب شکسته شدن سلول های چربی در بدن انسان می شود.

نحوه دم کردن چای سفید :

آب در حال جوش را در کتری حاوی گرانول چای سفید بریزید و درب کتری یا فنجان حاوی چای سفید را برای حداکثر 3 تا 5 دقیقه ببندید. سپس چای سفید را سرو کنید و نوش جان کنید. نوشیدن چای سفید را با طعم ظریف خودش بچشید. البته می توانید شیر یا کمی شکر اضافه کنید اما افزودن بیش از حد شیر یا شکر ، چربی و کالری را اضافه می کند و تاثیر لاغری چای سفید از بین می رود ولی با وجود شیر و شکر تاثیر آن بر روی پوست همچنان پا برجا خواهد ماند.

طریقه مصرف چای سفید :

مقدار دو سوم قاشق غذاخوری (5گرم) از دمنوش میوه ای را در یک قوری ریخته و به مقدار 2 لیوان آب جوش روی آن بریزید و پس از 5 دقیقه دمنوش آماده نوشیدن است.

 

نکات علمی مشاوران خرید ناب :

پیشنهاد می شود چای سفید تازه به میزان 2 تا 3 بار در روز مصرف شود تا اثرات آن بر روی پوست ظاهر شود.

میزان و حداکثر مصرف و مضرات چای سفید تقریبا مشابه با چای سبز می باشد. در دوران بارداری و شیردهی تا دو فنجان در روز ، ایمن است و برای کودکان هم احتمالا عارضه ای ندارد.

مصرف چای سفید در زمان قبل از خواب ، سبب بی خوابی می شود و مصرف بیش از حد آن سبب عوارض گوارشی و بی قراری می شود.

50 گرم
گل کوه بینالود
ایران
زیبایی و شفافیت پوست ، لاغری ، ضد سرطان
بصورت بسته فله ای