نماد اعتماد

بخرید و 816 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

چای سفید بسته ای

چای سفید با تقویت سیستم ایمنی پوست ، سبب افزایش توانایی محافظت از پوست در برابر آسیب هایی همچون نور فرابنفش می شود.

چای سفید می تواند روند پیری ( aging ) را از طریق غلظت بالای آنتی اکسیدانی به تاخیر بیاندازد و در واقع یک نوشیدنی ضدپیری ( آنتی ایجینگ ) است.

چای سفید از ذخیره تری گلیسیرید ها در سلول های چربی جلوگیری می کند و همچنین سبب شکسته شدن سلول های چربی در بدن انسان می شود.

Give a Name

40,800 تومان

افزودن به لیست دلخواه

100 قلم

چای سفید همانند دیگر چای ها از گیاه کاملیا سیننسیس مشتق شده است و در واقع چای سفید با استفاده از جوانه های چای نابالغ ، تولید می شود. چای سفید از جوانه های جوان و برگ های جوان گیاه ساخته شده است و با توجه به پروسس کمتر کارخانه، چای سفید دارای مواد مغذی بیشتری نسبت به چای سبز یا چای سیاه است. چای سفید شرکت گل کوه کیفیت فرآوری بالایی داراست و با توجه به ارزشمندی بالای چای سفید ( از برگهای نابالغ و جوان بوته چای برداشت می شود ) ، این محصول در بسته های 50 گرمی عرضه شده است.

علت رایج شدن استفاده از چای سفید این است که ترکیبات موجود در چای سفید برای زیبایی و سلامت پوست بسیار مفید هستند. چای سفید ، سلول های چربی را می سوزاند و از این طریق سبب کاهش وزن نیز می شود.

خواص چای سفید :

  1. چای سفید با تقویت سیستم ایمنی پوست ، سبب افزایش توانایی محافظت از پوست در برابر آسیب هایی همچون نور فرابنفش می شود.
  2. چای سفید می تواند روند پیری ( aging ) را از طریق غلظت بالای آنتی اکسیدانی به تاخیر بیاندازد و در واقع یک نوشیدنی ضدپیری ( آنتی ایجینگ ) است.
  3. چای سفید از ذخیره تری گلیسیرید ها در سلول های چربی جلوگیری می کند و همچنین سبب شکسته شدن سلول های چربی در بدن انسان می شود.

نحوه دم کردن چای سفید :

آب در حال جوش را در کتری حاوی گرانول چای سفید بریزید و درب کتری یا فنجان حاوی چای سفید را برای حداکثر 3 تا 5 دقیقه ببندید. سپس چای سفید را سرو کنید و نوش جان کنید. نوشیدن چای سفید را با طعم ظریف خودش بچشید. البته می توانید شیر یا کمی شکر اضافه کنید اما افزودن بیش از حد شیر یا شکر ، چربی و کالری را اضافه می کند و تاثیر لاغری چای سفید از بین می رود ولی با وجود شیر و شکر تاثیر آن بر روی پوست همچنان پا برجا خواهد ماند.

طریقه مصرف چای سفید :

مقدار دو سوم قاشق غذاخوری (5گرم) از دمنوش میوه ای را در یک قوری ریخته و به مقدار 2 لیوان آب جوش روی آن بریزید و پس از 5 دقیقه دمنوش آماده نوشیدن است.

 

نکات علمی مشاوران خرید ناب :

پیشنهاد می شود چای سفید تازه به میزان 2 تا 3 بار در روز مصرف شود تا اثرات آن بر روی پوست ظاهر شود.

میزان و حداکثر مصرف و مضرات چای سفید تقریبا مشابه با چای سبز می باشد. در دوران بارداری و شیردهی تا دو فنجان در روز ، ایمن است و برای کودکان هم احتمالا عارضه ای ندارد.

مصرف چای سفید در زمان قبل از خواب ، سبب بی خوابی می شود و مصرف بیش از حد آن سبب عوارض گوارشی و بی قراری می شود.

50 گرم
گل کوه بینالود
ایران
زیبایی و شفافیت پوست ، لاغری ، ضد سرطان
بصورت بسته فله ای