نماد اعتماد

بخرید و 404 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

دمنوش گل گاوزبان (کیسه ای)

گاوزبان دارای مقادیر قابل توجهی از کلسیم، آهن ، پتاسیم، روی، ویتامین های ب و ث ، و بتا کاروتن می باشد. دمنوش گل گاوزبان ، برای قلب و عروق بسیار موثر و مفید است و به دلیل دارا بودن خواص تسکین دهنده و درمانی همواره یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین نوشیدنی های ایرانیان به حساب آمده است. خواص تسکین دهنده و آرامش بخشی این گیاه ، سبب استفاده از آن برای کاهش استرس و اضطراب روزانه شده است.

شرکت گل کوه بینالود

20,200 تومان

100 قلم

گاوزبان گیاهی است علفی، یک ساله، با گل هایی به رنگ آبی، بنفش و سفید که در مناطق آفتابی و تا حدودی خشک می روید. گل برگ و سرشاخه های گلدار گاوزبان به مصرف دارویی می رسد.

گاوزبان گیاهی طبی است، منبع شناخته شده اسید های چرب است و دارای مقادیر قابل توجهی از کلسیم، آهن ، پتاسیم، روی، ویتامین های ب و ث ، و بتا کاروتن می باشد. جوشانده گل گاوزبان ، برای قلب و عروق بسیار موثر و مفید است و به دلیل دارا بودن خواص تسکین دهنده و درمانی همواره یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین نوشیدنی های ایرانیان به حساب آمده است. خواص تسکین دهنده و آرامش بخشی این گیاه ، سبب استفاده از آن برای کاهش استرس و اضطراب روزانه شده است.

دمنوش گل گاوزبان ، علاوه بر کاهش استرس ، در درمان سرماخوردگی، تنگی نفس و گلو درد مفید است، شکم را نرم و کیسه صفرا را باز می کند و احتمال ابتلا به سرطان را کاهش می دهد.

بهترین زمان مصرف :

پس از شام

خواص درمانی دمنوش گل گاوزبان :

دم کرده این گیاه نشاط آور است، غم و اندوه و وحشت و اضطراب را کاهش داده و حواس پنج گانه را تقویت می کند. دم کرده گل گاوزبان تسکین دهنده قلب است، در درمان تنگی نفس مفید بوده و از سرطان پیشگیری می کند. متخصصین مشاور خرید ناب معتقدند دمنوش گل گاوزبان درکنار استویا ( قند شیرین کننده طبیعی ) ، لیمو امانی و به لیمو ، یک نوشیدنی نشاط آور و در عین حال آرامش بخش بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای چای و قهوه باشد.

نکات علمی مشاوران خرید ناب :

1. به طور کلی، مصرف روزی یک وعده دمنوش گل گاوزبان برای افراد سالم مشکلی ایجاد نمی‌کند.

2. در صورتی که فشار خون دارید ، پس از آماده شدن دمنوش گل گاوزبان ، به آن آب لیمو ترش اضافه نمایید.

3. اگر از دمنوش گل گاوزبان برای بیماری قلبی عروقی و یا برای درمان سرماخوردگی استفاده می کنید ، پس از آماده شدن دمنوش گل گاوزبان ، با آن آب لیمو ترش و طبیعی اضافه نمایید.

4. خاصیت آرام بخشی گل گاوزبان باعث می‌شود مصرف آن به عنوان نوشیدنی پس از شام توصیه شود.

5. بعضی از افراد در کنار دمنوش گل گاوزبان، از سنبل الطیب استفاده می‌کنند. باید توجه شود که مصرف زیاد سنبل الطیب، در کنار خاصیت آرام بخشی، می‌تواند باعث مسمومیت شود. مقدار زیاد سنبل الطیب ، علائمی همچون خستگی، احساس سبکی سر، گشاد شدن مردمک چشم و مسمومیت کبدی به دنبال دارد و مصرف همزمان آن با دمنوش گل گاوزبان در کسانی که داروهای سیستم عصبی مرکزی مثل ضد افسردگی‌ها، ضد اضطراب ها، آرام بخش ها، خواب آورها و آنتی هیستامین ها را مصرف می کنند ، توصیه نمی شود.

20 عدد
گل کوه بینالود
ایران
تی بگ (کیسه ای)