نماد اعتماد

بخرید و 700 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید 90 عددی

مشخصه های قرص کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید 90 عددی :

پيشگيري و درمان پوكي استخوان، جبران كمبود كلسيم بدن

کمک به درمان کم کاری پاراتیروئید

کمک به درمان سندرم پیش از قاعدگی

35,000 تومان

در انبار موجود نیست

مشخصه های قرص کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید 90 عددی : پيشگيري و درمان پوكي استخوان، جبران كمبود كلسيم بدن ، کمک به درمان کم کاری پاراتیروئید و کمک به درمان سندرم پیش از قاعدگی

روش مصرف کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید :

جذب خوراکی کلسیم باغذاهای فیبر دار، غذاهای حاوی اگزالیک اسید (اسفناج) و غذاهای حاوی سبوس و فسفر (شیر و لبنیات) کم می شود. همچنین جذب خوراکی کلسیم همراه با آهن و آنتی بیوتیک ها (تتراساکلین ها و سیپروفلوکساسین) دچار اشکال می شود.
بهترین زمان مصرف مکمل های کلسیم 1 ساعت بعد از غذا همراه با یک لیوان پر آب می باشد.
روزی 1 تا 2 بار هربار 1 عدد مطابق دستور بالا

توضیحات کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید :

کلسیم : فراوانترین ماده معدنی موجود در بدن است که نقش اصلی آن در ساخت و حفظ استخوان ها ، دندان ها و فعالیت آنزیم ها می باشد .کلسیم در انقباض عضلات، آزاد سازی نوروترانسمیترها و انتقال پیام عصبی ، تنظیم ضربان قلب و لخته شدن خون نیز نقش داشته و محرک فعالیت ترشحی غدد درون ریز و برون ریز هم می باشد. مکمل کلسیم در جلوگیری از بروز پوکی استخوان نقش دارد.
ویتامین D : یک ویتامین محلول در چربی می باشد که مهمترین نقش آن کمک به جذب روده ای کلسیم و فسفر می باشد. در غیاب این ویتامین جذب کلسیم به درستی انجام نمی گیرد.
قرصهای کلسیم D نیچرمید با فراهم آوردن همزمان ترکیبی از ویتامین D و کلسیم در جهت کمک به جلوگیری و درمان پوکی استخوان نقش بسزایی ایفا می کنند. این محصول فاقد هرگونه طعم دهنده مصنوعی بوده و عاری از مواد نگهدارنده ، شکر ، نمک و مخمر می باشد.
ترکیبات کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید :
ناممقدارنیاز روزانه
Vitamin D3300 IU*
Calcium500 mg*
90 عدد
شرکت نیچرمید
امریکا
پیشگیری و درمان پوکی استخوان، جبران کمبود کلسیم بدن
خانم ها و آقایان
قرص