نماد اعتماد

بخرید و 700 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید 90 عددی

مشخصه های قرص کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید 90 عددی :

پيشگيري و درمان پوكي استخوان، جبران كمبود كلسيم بدن

کمک به درمان کم کاری پاراتیروئید

کمک به درمان سندرم پیش از قاعدگی

35,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

100 قلم

مشخصه های قرص کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید 90 عددی : پيشگيري و درمان پوكي استخوان، جبران كمبود كلسيم بدن ، کمک به درمان کم کاری پاراتیروئید و کمک به درمان سندرم پیش از قاعدگی

روش مصرف کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید :

جذب خوراکی کلسیم باغذاهای فیبر دار، غذاهای حاوی اگزالیک اسید (اسفناج) و غذاهای حاوی سبوس و فسفر (شیر و لبنیات) کم می شود. همچنین جذب خوراکی کلسیم همراه با آهن و آنتی بیوتیک ها (تتراساکلین ها و سیپروفلوکساسین) دچار اشکال می شود.
بهترین زمان مصرف مکمل های کلسیم 1 ساعت بعد از غذا همراه با یک لیوان پر آب می باشد.
روزی 1 تا 2 بار هربار 1 عدد مطابق دستور بالا

توضیحات کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید :

کلسیم : فراوانترین ماده معدنی موجود در بدن است که نقش اصلی آن در ساخت و حفظ استخوان ها ، دندان ها و فعالیت آنزیم ها می باشد .کلسیم در انقباض عضلات، آزاد سازی نوروترانسمیترها و انتقال پیام عصبی ، تنظیم ضربان قلب و لخته شدن خون نیز نقش داشته و محرک فعالیت ترشحی غدد درون ریز و برون ریز هم می باشد. مکمل کلسیم در جلوگیری از بروز پوکی استخوان نقش دارد.
ویتامین D : یک ویتامین محلول در چربی می باشد که مهمترین نقش آن کمک به جذب روده ای کلسیم و فسفر می باشد. در غیاب این ویتامین جذب کلسیم به درستی انجام نمی گیرد.
قرصهای کلسیم D نیچرمید با فراهم آوردن همزمان ترکیبی از ویتامین D و کلسیم در جهت کمک به جلوگیری و درمان پوکی استخوان نقش بسزایی ایفا می کنند. این محصول فاقد هرگونه طعم دهنده مصنوعی بوده و عاری از مواد نگهدارنده ، شکر ، نمک و مخمر می باشد.
ترکیبات کلسیم + ویتامین D3 نیچرمید :
ناممقدارنیاز روزانه
Vitamin D3300 IU*
Calcium500 mg*
90 عدد
شرکت نیچرمید
امریکا
پیشگیری و درمان پوکی استخوان، جبران کمبود کلسیم بدن
خانم ها و آقایان
قرص