نماد اعتماد

بخرید و 13,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

پروتئین وی گلد استاندارد کیسه ای

این پروتئین بهترین پروتئین حال حاضر دنیا محسوب می شود

در هر سروینگ 24 گرم پروتئین خالص وجود دارد

بیش از ۴گرم گلوتامین در هر سروینگ

دارای ۵ گرم اسید امینه های شاخه ای (BCAA)‍ در هر سروینگ

افزایش عملکرد عضلات 

مناسب برای دوره کات، جهت حفظ توده عضلانی

کمک به بازتوانی سریع عضلات

افزایش حجم عضلات

دارای آمینو اسیدهای ضروری، نیمه ضروری و غیر ضروری

مناسب برای افرادی که عدم تحمل لاکتوز دارند

اپتیموم

675,000 تومان

در انبار موجود نیست

پروتئین وی گلد استاندارد را می توان بعنوان پرچم دارد خانواده اپتیموم تلقی کرد که در سال 2005 از آن رونمایی شد، اگر بخواهیم در همین ابتدای کار خیلی خلاصه در مورد این مکمل صحبت کنیم، در یک کلام پروتئین وی گلد استاندارد ورای سایر مکمل های اپتیموم است. کیفیت ساخت و بازدهی این مکمل آنقدر زیاد بود که توانست در همان سال های اول نگاه خیلی از ورزشکاران حتی مخالفان این برند را به خود جلب کند بطوری که توانست 11 سال پیاپی جایزه بهترین پروتئین سال را به خود اختصاص دهد.

مخلوط شدن راحت پروتئین وی گلد استاندارد :

یکی از ویژگی های خوب پروتئین وی گلد استاندارد اپتیموم مخلوط شدن راحت با آب یا شیر می باشد، بطوری که اگر پودر را داخل شیکر بریزید با چند تکان به راحتی مخلوط می شود، اگر شیکر در دسترس نیست می توان آن را داخل یک لیوان ریخت و با یک قاشق به راحتی هم زد. 

روش مصرف پروتئین وی گلد استاندارد

حتما در فروشگاه اینترنتی خرید ناب قبلا مطالعه کرده اید و دیده اید که ما برای روش مصرف پروتئین وی می گوییم براساس وزن بدن مقدار مصرف مشخص می گردد، اما بصورت کلی برای شخص مذکری که حدود 88 کیلو وزن دارد و ورزش بدنسازی انجام میدهد صبح یک پیمانه، نیم ساعت قبل تمرین یک پیمانه، بعد تمرین یک پیمانه توصیه می شود.

*خانم ها روزی 2 پیمانه مصرف کنند(صبح نصف پیمانه،قبل تمرین نصف پیمانه،بعد تمرین یک پیمانه).

مزایا پروتئین وی گلد استاندارد

وی گلد استاندارد بیشترین مقدار “پروتئین وی ایزوله” یعنی خالص‌ترین و گران‌ترین نوع پروتئین موجود در جهان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دومین ویژگی این مکمل، درصد بالای پروتئین موجود در آن است. هم اکنون شما تنها با مصرف یک پیمانه از این محصول، ۲۴ گرم پروتئین وی خالص به صورت یک جا دریافت می‌نمایید که برابر است با پروتئین دریافتی از مصرف 200 گرم پنیر محلی که با احتساب مصرف 3 پیمانه در روز می شود روزی 600 گرم پنیر محلی که می تواند نصف پروتئین مورد نیاز یک ورزشکار را طول روز  محقق کند و ورزشکار می تواند نصف باقی مانده را  به راحتی  از طریق تغذیه بدست آورد و این یعنی پیش بسوی عضله سازی.این تمام ماجرا نیست این پروتئین شگفت انگیز در هر اسکوپ آن 4 گرم گلوتامین و 5 گرم اسید آمینه شاخه ای نهفته است و تنها 3 گرم کربوهیدرات وجود دارد، برای ورزشکارانی که به دنبال ساختن اندامی عضلانی و بدون چربی هستند بهترین گزینه می باشد ولی کسانی که دنبال افزایش وزن می باشند باید دنیال گینرها باشند، چون نهایت وزنی که این پروتئین در طول 30 روز می دهید 2 کیلو می باشد ولی این 2 کیلو بسیار با کیفیت می باشد. 

شما می توانید برای نتیجه گیری بهتر پس از تمرین به پودر پروتئین خود مکمل هایی چون کراتین، گلوتامین و بی سی ای ای اضافه کنید.  

 

وی گلد استاندارد بدون دل پیچه

احتمالا این اولین عبارتی است که مصرف کنندگان که به لاکتوز حساسیت دارند بعد مصرف پروتئین وی گلد استاندارد، به زبان می آروند و در قدم دوم به خوشمزه بودن و کیفیت آن می پردازند.و در نهایت هم از زبان اکثرشان جمله <<بهترین پروتئین وی ساخته شده>> را می شنوید. این ها بخشی از احساسات مصرف کنندگان منصفی است که برای اولین بار از این پروتئین استفاده می کنند است.

4535 گرم
اپتیموم
امریکا
افزایش حجم و قدرت
بالای 16 سال
خانم ها و آقایان
پودر