نماد اعتماد

بخرید و 7,040 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

هیدرو وی اپتیموم نوتریشن

وی هیدرولیزه شده ایزوله بیش از ۳۰ گرم پروتئین وی خالص در هر وعده حاوی حدود ۹ گرم آمینو اسید های ضروری شاخه ای BCAA حاوی آنزیم های بالا بردن سرعت جذب افزایش عملکرد عضلانی و ریکاوری عضلات عدم وجود لاکتوز ٬ کلسترول و شکر ، دارای طعم های بسیار دلچسب برای تمام ذائقه هاحاوی آنزیم های لاکتاز و آمینوژن های مورد نیاز بدن به جهت بهبود عملکرد سیستم گوارشی و...

اپتیموم

352,000 تومان

در انبار موجود نیست

مکمل پروتئینی هیدرو وی اپتیموم نوتریشن با استفاده از آخرین دستاوردهای علم روز دنیا تهیه و فرآوری شده و بر اساس گفته سازندگان Platinum Hydron Whey این محصول سریعترین زمان جذب پروتئین توسط عضلات را دارا است. وجود ۳۰ گرم از بهترین نوع پروتئین در مقایسه با ۲۴ گرم پروتئین در وی گلد ، هیدرو وی را یک سر و گردن بالاتر از بهترین پروتئین ۱۰ سال اخیر دنیا قرار داده است.
 

معرفی هیدرو وی اپتیموم نوتریشن :

Optimum Nutrition Platinum
 Hydro Whey

بیشترین مقدار پروتئین

وی هیدرولیزه شده ایزوله بیش از ۳۰ گرم پروتئین وی خالص در هر وعده حاوی حدود ۹ گرم آمینو اسید های ضروری شاخه ای BCAA حاوی آنزیم های بالا بردن سرعت جذب افزایش عملکرد عضلانی و ریکاوری عضلات عدم وجود لاکتوز ٬ کلسترول و شکر ، دارای طعم های بسیار دلچسب برای تمام ذائقه هاحاوی آنزیم های لاکتاز و آمینوژن های مورد نیاز بدن به جهت بهبود عملکرد سیستم گوارشی ، سازگار با دستگاه گوارشی افرادی که توانایی هضم لاکتوز یا قند شیر را ندارند قابلیت حل شدن بسیار راحت در آب و شیر به طوری که بدون نیاز به شیکر و تنها با یک قاشق هم هیدرو وی حل میشود. پیشگیری از تحلیل عضلات در دوران مسابقات و بهبود عملکرد و کارایی ورزشکاران افزایش حجم و قدرت عضلات در ورزشکاران مناسب برای خانم ها و اقایان جهت افزایش و کاهش وزن در کلیه سنین

نحوه مصرف هیدرو وی ایزوله پلاتینوم اپتیموم نوتریشن

بهترین زمان مصرف Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey صبح قبل از صبحانه  ٬قبل از تمرین و بلافاصله بعد از تمرین میباشد. بارزترین ویژگی این محصول بالا بودن سرعت جذب است که به ورزشکاران عزیز اجازه میدهد که بلافاصله قبل از تمرین این محصول را مصرف نمایند. یک پیمانه سر پر را در یک لیوان پر آب یا شیر کم چرب یا نوشیدنی مورد علاقه خود میل نمایید. روزانه بین ۱ تا سه پیمانه مصرف نمایید و یا طبق توصیه مربی٬ پزشک یا متخصص تغذیه مصرف نمایید.

هیدرو وی اپتیموم نوتریشن

هشدار هیدرو وی ایزوله پلاتینوم اپتیموم :

افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند.
در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید.
بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.
بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.

شرایط نگهداری هیدرو وی ایزوله پلاتینوم :

دور از دسترس کودکان ، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود. پس از هر بار مصرف درب قوطی را ببندید.

1600 گرم
اپتیموم
امریکا
افزایش حجم و قدرت
مناسب برای همه
خانم ها و آقایان
پودر