نماد اعتماد

در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران سایت سلامت دات لایف با حمایت شما بزرگوارن بعنوان سایت منتخب مردمی در بخش سلامت الکترونیک انتخاب شد. تلاش تیم سایت سلامت دات لایف همواره فراهم کردن امکانات و خدماتی بوده است که قابلیت برطرف کردن و بهبود مشکلات بهداشت وو درمان را داشته باشد. در این یکسال بیش از هزار مقاله معتبر در سایت منتشر کردیم و توانستیم کارنامه درخشانی در شبکه های اجتماعی داشته باشیم.

با راه اندازی قسمت پرسش و پاسخ پزشکی بصورت رایگان به پرسش های تمام کاربران فارسی زبان پاسخ دادیم و در کانال ها و گروه های تلگرامی خود با بهرهمندی از پزشکان خوب کشورمان در کمترین زمان پاسخگوی پرسش های شما بوده ایم.

امروز بسیار خوشحالیم که این تلاش ها و زحمات از طرف شما دیده شده و شما سروران با رای دادن به سایت سلامت دات لایف ما را بعنوان سایت برتر جشنواره وب ایران سال 95 در بخش سلامت انتخاب کردید.

انتخاب سایت سلامت دات لایف در نهمین جشنواره وب ایران

نهمین جشنواره وب و موبایل ایران

امیدواریم در این چند روز باقی مانده از سال 95 بتوانیم همچنان با انتشار مقالات معتبر به درستی شعار خود را که سلامت دات لایف راهنمای زندگی سالم است را تحقق بخشیم و امیدواریم در سال پیش رو با راهنمایی ها و حمایت شما بزرگواران بهتر از امسال عمل کنیم.

نظرات و راهنمایی های شما همواره برای ما ارزشمند خواهد بود و بدون شک ما از این راهنمایی ها برای بهتر شدن سایت خود استفاده خواهیم کرد.

دکتر حسین رضایی زاده رئیس محترم دانشکده طب سنتی دانشگاه تهران از اینکه به همراه سرکار خانم هدی رحیمی در بخش طب سنتی سایت سلامت دات لایف همراه ما بودید از شما تشکر می کنیم.

دکتر بهار حسن میرزایی از اینکه در بخش پزشکی ورزشی، تیم سلامت دات لایف را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم.

مهندس محمود قبادی بدون شک مقالات شما راهنمای زندگی خیلی از کاربران سایت سلامت بوده است و امیدواریم همچون گذشته با مقالات خوب و مفید خودتان ما را همراهی کنید. در اینجا جا دارد از تلاش های خالصانه مدیر روابط عمومی سایت سلامت دات لایف آقای مسعود دانشی تشکر کنیم و امیدواریم سال آینده با همینن قدرت و انرژی در کنار ما باشند.

در نهایت از تمامی اساتید دانشگاهی، پزشکان و متخصصان خوبی که سایت سلامت دات لایف را همراهی کرده اند تشکر می کنیم و امیدواریم در سال آینده همانند سال 95 سایت سلامت دات لایف را حمایت و همراهی کنند.

با تشکر

تیم سایت سلامت دات لایف


شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما