نماد اعتماد

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی خرید ناب

ویرایش نخست – 19 اسفند ماه سال نود و پنج

فروشگاه اینترنتی خرید ناب ، فعالیت‌های خود را در چارچوب قوانین و مقرراتی كه در ادامه خواهد آمد، انجام می‌دهد. این متن متعلق به پایگاه اینترنتی خرید ناب به آدرس www.kharidenab.com می‌باشد و در تاریخ 19 اسفند ماه سال نود و پنج تهیه شده است و ممکن است پس از این، قوانین مورد بازبینی قرارگرفته و تغییرهایی در آنها ایجاد شود. آخرین ویرایش قوانین و مقررات ما عبارتند از ...

  قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی خرید ناب

قوانین و مقررات عمومی خرید ناب

 1. تیم خرید ناب متعهد است که محصولات سلامت و اصیل را در راستای ارتقای سطح سلامت یک زندگی در تمام ابعاد برای معرفی و خرید و ارسال درب منزل ، در اختیار کاربران قرار دهد و در حد توان در این راستا تلاش می کند.

 2. تیم خرید ناب متون را از کتاب ها، مقاله های علمی، مطلب صفحه های اینترنتی معتبر، تجربه ی افراد متخصص و دانسته های کارشناسان تیم خود، تهیه و در اختیار خوانندگان می گذارد. مقالات، داده ها و خبرهای ما گزیده ای از منابع ذکر شده است که توسط متخصصین ما انتخاب شده و مطالبی به آنها اضافه شده، توسط کارشناس مربوطه ویرایش علمی و ادبی می شود. تیم خرید ناب ادعایی در زمینه تهیه ی تمامی مطالب محتوای خود ندارد.

 3. تیم خرید ناب از نگهداری محتوای خود در تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی حمایت می کند و همچنین از پرینت آنها و تقسیم کردن آنها بین دوستان و اطرافیان تان پشتیبانی می کند، اما نام سلامت دات لایف می بایست در تمامی کپی ها بدون کوچکترین تغییری، حفظ شود.

 4. تیم خرید ناب زمان خوانندگان و بینندگان و شنوگان مطالب خود را ارزشمند می داند و به همین منظور هر مطلب حداقل توسط یک کارشناس مربوطه و یک کارشناس خبر، ویرایش می شود، حداقل یک کارشناس گرافیکی و یک کارشناس فنی وب، خبر را تزیین کرده و در نهایت توسط سردبیر سایت خرید ناب، خبر کد می خورد و توسط بخش فنی ما در اختیار شما قرار می گیرد.

 5. رعایت اخلاق مداری با مخاطب ها و تلاش در جهت گسترش مهربانی و بخشندگی (با در دسترس قراردادن محصولات سلامت در دوردست ترین نقاط کشور به همراه توضیحات تخصصی اساتید دانشگاهی ، پزشکان و کارشناسان) ، شعار خرید ناب است.

 6. اطلاعات محصولات سلامت معرفی شده در وب‌سایت خرید ناب، صرفاً برای اطلاع‌رسانی می باشد و جنبه مشاوره پزشکی ندارد. مشتریان می بایست قبل از استفاده محصولات سلامت ما ، با پزشک یا کارشناس مشاور خود (برای مصرف مکمل ها) ، صحبت و مشاوره کنند. بعلاوه در قسمت نظرات کاربران ، تجربه شخصی افراد نوشته شده است و برای آنها و خرید ناب مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

 7. درصورتی به هر علتی از جمله عدم آگاهی، عدم مطالعه کافی دستورعمل داخل محصول و یا ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات ، و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده خریدار می باشد و فروشگاه اینترنتی خرید ناب هیچگونه تعهدی نسبت به این قبیل خسارت ها نخواهد داشت.

 8. اگر در ارسال کالا اشتباهی رخ داده باشد و کالا در زمان تحویل مرجوع شود و یا بعد از دریافت به فروشگاه اینترنتی خرید ناب اطلاع داده شود در صورت تایید کارشناسان خرید ناب فقط هزینه کالا و هزینه ارسال (حداکثر تا مدت ده روز پس از تاریخ مرجوع شدن) به خریدار محترم بازگردانده می شود.

 9. خرید ناب اطلاعات فنی محصول و عوارض احتمالی ثبت شده برای آن محصول را به طور شفاف در اختیار شما قرار خواهد داد.

 10. اطلاعات ارائه شده برای محصولات سلامت (مکمل های بدنسازی ، مکمل های چربی سوزی ، مکملهای تقویتی، محصولات آرایشی بهداشتی، تجهیزات پزشکی و ...) برای اطلاع رسانی شما خریدار محترم می باشد و ابدا به عنوان مشاوره پزشکی نمی باشد و خریدار می بایست برای نحوه مصرف و متناسب بودن یا نبودن محصول برای وی ، به پزشک یا کارشناس مربوطه حضوری مراجعه کند.

 11. خرید ناب در قبال عوارض جسمی ، روحی و هرگونه بیماری ناشی از استفاده محصولات سلامت (از قبیل بروز آلرژی پوستی ، آلرژی تنفسی، آسیب به عضو ، جراحات و ...) هیچ مسئولیت و پاسخگویی ندارد.

 12. خرید ناب مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده یا واردکننده کالاست ولی در صورت بروز موارد عدم تطابق ، لطفا خرید ناب را مطلع کنید تا پیگیری های لازم از شرکت تولید کننده یا وارد کننده را انجام دهد و در صورت تایید ناسالم بودن محصول ، از لیست محصولات موجود خرید ناب خارج شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل مشابه ، موارد را به ایمیل زیر اطلاع دهید:

info@kharidenab.com

13. کاربر گرامی در ارسال نظر و پرسش های خود ، از مواردی که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان جرم می شود، پرهیز نمایید.

14. کاربر گرامی از درج نظرهای خلاف عرف عمومی و هنجارهای اجتماعی و همچنین اهانت به برند ، سازمان ، پزشک ، پرستار و سایر پرسنل درمان ، و ارزش های ادیان مختلف خودداری شود.

15. کاربر محترم مطالبی که به واسطه آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع هر کشوری توهین شود، ناسالم تلقی می شود.

16. کاربر محترم، در نظرهای خود، از لینك دادن به موسیقی‏ها و فیلم‏های غیرمجاز و تبلیغ برای نام پزشک ، بیمارستان یا فیلتر شكن ها اجتناب کنید.

17. خرید ناب به دنبال ایجاد محیطی سالم و اخلاقی در خانه، محیط کار و روستا و شهر شماست و برای كمك به ارتقای سطح سلامت جسم و روح و نحوه زندگی سالم شما کاربران محترم می کوشد، و از این رو هر موردی كه در موارد ذکر شده ، تداخلی ایجاد کند را ناسالم قلمداد می کند و در حد توان خود با آن مقابله می کند.

 

معامله با صاحبان تبلیغ ها

هرگونه مکاتبه و یا کسب و کار شما و همکاری شما با صاحبان تبلیغ های موجود در وب سایت خرید ناب و یا تبلیغ های موجود در خدمات ما، شامل درخواست برای تحویل کالا یا خدمات، و شامل هرگونه مقررات، شرایط تضمین یا مسئولیت های مربوطه، صرفا بین شما و صاحبان آن  تبلیغ ها، می باشد.

شما توافق می کنید که ما نباید مسئول یا پرداخت کننده ی هر گونه خسارت و یا ضرر وارده در نتیجه ی هر گونه معامله و یا به عنوان نتیجه وجود چنین تبلیغ در سایت خرید ناب، باشیم.

 

حریم خصوصی

هدف از سیاست حفظ حریم خصوصی، آن است که برای شناسایی و آشنایی با کاربران خود و پیشرفت ارائه ی خدمات خود، ممکن است اعضای تیم ما، اطلاعات صفحات شخصی کاربرانی که از خدمات خاص ما استفاده می کنند و در سایت یا دیگر خدمات ما ثبت نام کرده اند، مشاهده کنند اما، ما از این اطلاعات، با اقدامات امنیتی خود حفاظت می کنیم، و روش های پیشرفته ی خود را برای کنترل این اطلاعات از هر گونه مشاهده افراد غیر را در نظر گرفته ایم.

 

فسخ و اصلاح

شما توافق می کنید که ممکن است ما، تحت شرایط خاص و بدون اطلاع قبلی، قطع، موقت یا دائم، کل خدمات (یا بخشی از آن) یا از بین بردن حساب کاربری خود، و یا حذف هر گونه اطلاعات شما شامل آپلود و یا نظرات شما،  با یا بدون اطلاع شما انجام دهیم.

علت فسخ باید شامل، اما نه محدود، به موارد زیر باشد،

الف - نقض یا تهدید هر یک از شرایط استفاده یا دیگر قراردادهای یا دستورالعمل گنجانیده شده در خرید ناب و خدمات آن

ب- درخواست مراجع قانون و یا سایر سازمان های دولتی

ج- درخواست خود شما مبنی بر حذف حساب کاربری که خودتان ایجاد کرده اید

د- قطع خدمات و یا تغییر کامل سهام داران خدمات یا تغییر بخشی از آنها

ه- مسائل فنی و یاامنیتیو یا مشکلات غیر منتظره

و- دوره طولانی عدم فعالیتحساب کاربری

ز- حضور شما در فعالیت های جعلی و یا غیر قانونی

شما توافق می کنید که تمامی فسخ حساب های کاربری با علت های ذکر شده، باید به صلاحدید ما انجام شده، و خرید ناب نباید در قبال شما و یا هر شخص ثالث برای فسخ حساب کاربری خود، و یا دسترسی به خدمات و یا هر بخشی از آن، مسئول باشد .

 

توافق نامه نهایی

مقرراتی که تا اینجا ذکر شد، توافقی بین شما و خرید ناب، در زمینه ی استفاده (و استفاده ی قبلی) شما از مطالب و خدمات خرید ناب می باشد.

 

پرسش یا ابهام در مورد مقررات استفاده

هر گونه پرسش یا ابهام در زمینه ی مقررات یاد شده را با یک ایمیل به آدرس الکترونیکی زیر، پیگیری کنید

info@kharidenab.com


شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما