نماد اعتماد

خرید ناب کیست ؟

مشاوری حرفه ای، فروشگاهی مطمئن ، برای دوستی با سلامتی

 

 ارتقای سطح سلامت خانواده ها ، در دسترس قرار دادن سلامت برای دوردست ترین  نقاط و ارتقای اخلاق مداری در برابر مخاطب خاص، سه هدف تیم خرید ناب است.

خرید ناب در سال 1385 به همت جوانی شجاع و خلاق ، برای فروش اینترنتی مکمل های ورزشی راه اندازی شد و به علت رعایت اخلاق در فروش و ارسال محصولات اصل و از همه مهمتر ، نقدهای کارشناسی و برنامه های علمی و اثرگذار در زمینه ورزش حرفه ای ، اعتبار خود را در میان ورزشکاران حرفه ای و مجله های معتبر بدنسازی پیدا کرد.

این فروشگاه اینترنتی به علت تغییر قوانین فروشگاه های اینترنتی و جلوگیری از فروش اینترنتی محصولات حوزه سلامت ، حدود دو سال کارکرد خود را متوقف کرد و مجددا اخیرا با توجه به تبیین قوانین فروش محصولات سلامت تحت عنوان داروخانه الکترونیک ، کار خود را با مجوز رسمی ، و با عنوان داروخانه الکترونیک مجددا در سال 1395 شروع کرد و  با سابقه 8 سال فروش اینترنتی و نقدهای کارشناسی معتبر ، این بار با همکاری اساتید دانشگاهی و با مدیریت دو نفره یک پزشک در کنار خالق خریدناب ، فروشگاه اینترنتی خرید ناب را در حوزه ای گسترده تر وارد کردند و تصمیم گرفتند با ورود به حوزه گسترده سلامت خانواده ، هم در آموزش زندگی سالم و هم در فروش محصولات سلامت ، قدمی بزرگ برای ارتقای سلامت خانواده ها بردارند.

درباره خرید ناب بیشتر بدانید

تیم خرید ناب

تیم جدید فروشگاه اینترنتی خرید ناب تشکیل شده است از :

تیم جدید فروشگاه اینترنتی خرید ناب براساس تجربه و تخصص تشکیل شده است و حضور دکتر محمد مهدی زمانی بعنوان یک متخصص در کنار میثم دانشی مدیر و موسس سایت خرید ناب نوید بخش روزهای همراه با موفقیت برای این سایت خواهد بود.

فعالیت های ما

cms-img

خریدناب در حوزه مکمل های ورزشی ، مکمل های تقویتی ، ترکیبات طب سنتی ، تجهیزات سلامت و مدیاهای حوزه سلامت به صورت تخصصی کار می کند و آماده همکاری با کارگاه ها ، کارخانه های تولیدی معتبر در حوزه سلامت می باشد.

دیگر سایت های ما

ما آماده ایم محصولات کارگاه ها و کارخانه های حوزه سلامت را در سایت خبری سلامت دات لایف ( Salamat.Life ) معرفی و نقد کنیم

سایت سلامت دات لایف

در سایت دوربین سلامت ( Salamat.TV ) به صورت تصویری به مردم معرفی کنیم و در صورت تایید اثرگذاری در پژوهش ها و کار آزمایی های بالینی ، در سایت خرید ناب در معرض فروش و تحویل به مشتریان محترم بگذاریم.

سایت دوربین سلامت


شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما