نماد اعتماد

دسته بندی مکمل های ورزشی

برای اینکه شما خرید آسان تر داشته باشید ما مکمل های ورزشی را براساس ترکیب اصلی مکمل دسته بندی کرده ایم تا شما بتوانید خرید مکمل های بدنسازی را به راحتی انجام دهید.

دسته بندی مکمل های ورزشی شامل موارد زیر است:

کراتین ، پروتئین ، گینر ، آمینو اسید ، گلوتامین ، چربی سوز ، مکمل پمپ و انرژی زا و مکمل کربوهیدرات

دسته بندی مکمل های ورزشی 

( 61 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • کراتین

  مکمل کراتین

  کراتین را می توان مکمل پایه در بدنسازی نام برد. بصورت کلی دو نوع کراتین داریم کراتین ساده و کراتین ترکیبی، کراتین مونوهیدرات یا همان ساده قیمت کمتری دارد ولی کراتین ترکیبی که شاید به اسم کراتین حرفه ای هم شنیده باشیدقیمت بالاتری دارند چراکه ترکیبات آن متفاوت است و در برخی از آن ها کربوهیدرات، پروتئین انواع اسید آمینه ها نظیر گلوتامین و آرژنین وجود دارد. اگر دارای اضافه وزن هستید از کراتین ترکیبی استفاده نکنید چراکه بعلت دارا بودن کربوهیدرات احتمال افزایش وزن در شما هست (البته نوعی از کراتین حرفه ای بدون کربوهیدرات به اسم سل مس از شرکت BSN وجود دارد که کربوهیدرات ندارد ولی مجوز وزارت بهداشت ایران را هم ندارد و آنچه در بازار مشاهده می کنید قاچاق است.

 • پروتئین
 • گینر

  مکمل های گینر از مکمل های موثر در افزایش وزن و حجم هستند که البته به خاطر درصد بیشتر کربوهیدرات مکمل های گینر نسبت به میزان پروتئین در دورهای افزایش وزن بیشتر استفاده می شوند، پس اگر دنبال اضافه کردن وزن هستید و با مصرف مواد غذایی هنوز به وزن مناسب نرسیده اید توصیه می کنیم مکمل گینر را به رژیم غذایی خودتان اضافه کنید.

  مکمل های گینر از حدود 70% کربوهیدرات و 30% پروتئین ، شکر ، اسید آمینه و ویتامین های تشکیل شده اند که البته تنوع در میزان این ترکیبات در هر برند وجود دارد.

  از گینرهای بعنوان مکمل افزایش وزن می شود نام برد. خانم ها و آقایان می توانند از گینرها استفاده کنند.

  برای افزایش وزن تنها استفاده از مکمل کافی نیست و شما باید تغذیه مناسبی داشته باشید و همانطور که از اسم مکمل مشخص هست مکمل قرار است تغذیه روزانه شما را کامل کند و نمی تواند جایگزین تغذیه شما شود. ورزش و خواب مناسب در افزایش وزن شما تاثیر زیادی خواهند گذاشت.

 • آمینو اسید
 • گلوتامین
 • چربی سوز

  برای داشتن وزن مناسب گاهی لازم هست کمی لاغر شوید و شاید این کاهش وزن به راحتی امکانپذیر نباشد و احتیاج باشد شما از یک مکمل چربی سوز برای کاهش وزن خود کمک بگیرد، البته این توضیح لازم هست که مکمل چربی سوز به تنهایی کارایی ندارد و شما باید ورزش و تغذیه مناسب را در برنامه روزانه خود قرار بدهید.

  حتی بهترین چربی سوز جهان هم اگر بدون رعایت رژیم غذایی و ورزش کردن استفاده شود نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

  فراموش نکنید اگر خانم باردار هستید و یا در دوران شیردهی هستید حتما هشدارهای مکمل های غذایی را مطالعه فرمایید و قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید.

  مشاوره با کارشناسان فروشگاه اینترنتی خرید ناب

  شما در هر زمان می توانید از طریق تلگرام با کارشناسان فروشگاه اینترنتی خرید ناب در مورد تمامی محصولات موجود در فروشگاه مشورت کنید و از نحوه مصرف ، تاریخ انقضا ، قیمت و هر مورد دیگری که در نظرتان هست مشورت بگیرید.

 • مکمل پمپ و انرژی زا
 • مکمل کربوهیدرات
در صفحه
 • تلگرام فروشگاه اینترنتی خرید ناب