جملاتی که مردان عاشق شنیدنش هستند

جملاتی که مردان عاشق شنیدنش هستند

این باور غلط کم کم در حال فراموشی است که مردان احساس ندارند و یا نیازی به شنیدن جملات محبت آمیز پیدا نمی کنند. آقایان هم مانند خانم ها نیاز به شنیدن حرف هایی دارند که باعث انرژی گرفتن آنها شود که در این مقاله در مجله اینترنتی خرید ناب به آن می پردازیم. در ادامه به جملاتی که مردان عاشق شنیدنشان هستند اشاره می کنیم.

نگران نباش ، من با توام

باید بدانید خطا کردن یکی از کارهای بشر است و هیچ اجباری وجود ندارد که کسی هیچ اشتباهی نکند. ولی وقتی همچین چیزی اتفاق افتاد به جای سرزنش کردن او یا تکرار مدام به او که چه اشتباهی کرده است ، در عوض به او بگویید چیزی برای نگرانی وجود ندارد و شما طرف او هستید. کمی حمایت می تواند نه تنها شاید مشکل را بدتر از پیش نکند بلکه ارتباط شما را قوی تر نیز خواهد کرد.

نگران نباش ، من با توام
نگران نباش ، من با توام

بسیار هوشمندانه و با فکر عمل کردی؛ متشکرم!

تشکر چیزی است که هرکسی مشتاق شنیدن آن است حالا چه زن باشد چه مرد. ولی تشکر از سوی کسی که دوستش دارد، دنیا را تبدیل به جای بسیار زیبایی برای زندگی می کند. همسرتان خیلی دوست دارد که این جمله را از سوی شما بشنود، که حتی با کوچکترین کار، شما راخشنود کرده و یا کارتان را راحت تر کرده است. برای مثال چه غذا پخته باشد، چه خانه را مرتب کرده باشد ، فراموش نکنید از او تشکر کنید و او همیشه برای شما خواهد ماند.

به تو اعتماد دارم

همسرتان درهر زمانی نیاز دارد این جمله را از شما بشنود. ممکن است شما در حقیقت به او اعتماد و اطمینان داشته باشید ولی تا زمانی که بگویید او از این موضوع آگاه می شود، چرا که حقیقت این است که او مهارت کمی دارد تا بفهمد در فکر شما چه می گذرد. بنابراین اغلب این نکته را به او بگویید .

تو چی فکر می کنی؟

مردان دوست دارند مشکلات را برای شما حل کنند و وقتی خودتان صراحتاً این را از او می خواهید، آنها درمی یابند که نه تنها به او اعتماد دارید بلکه معتقدید او قادر است راه حلی پیش پای شما بگذارد.

دوستت دارم

مهم نیست چه مدت طولانی است باهم هستید و یا ازدواج کردید، این دو کلمه جادویی هرگز قدیمی نمی شود. به او یادآوری کنید که چقدر دوستش دارید.

سخن آخر

نکته مهم در رابطه با چیزی که به او می گویید این است که خودتان به راستی آن را از قلب خود بگویید. وقتی شما چیزی که احساس می کنید را می گویید ، آن جملات بسیار پرمعنی تر، برای او خواهد بود و احترام او به شما بیشتر خواهد شد. امیدوارم این مقاله در مجله اینترنتی خرید ناب به شما در جهت بهبودی روابط خود کمک کند.

5/5 - (2 امتیاز)