نماد اعتماد

بخرید و 6,780 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

سریوس مس اپتیموم

مناسب جهت افراد لاغر اندام جهت افزایش وزن
مناسب برای خانم‌ها و آقایان
بهبود کارایی در تمرینات
جلوگیری از تحلیل عضلانی
افزایش قدرت در تمرینات
بارگیری گلوکوژنی عضلات

اپتیموم

339,000 تومان

در انبار موجود نیست

با سریوس مس شما هیچ چیز کم ندارید و همه چیز برای بدست آوردن وزن دارید! سریوس مس اپتیموم قادر است ۱۲۵۰ کالری ، ۵۰ گرم پروتئین ، بیش از ۲۵۰ گرم کربوهیدرات ، به اضافه ۲۵ نوع ویتامین و املاح معدنی به همراه گلوتامین و کراتین برای شما در هر سروینگ فراهم آورد.

نسبت 1 (پروتئین) به 4 (کربوهیدرات)  این مکمل باعث شده کسانی که دنبال افزایش وزن می باشند را به خواسته خود برساند. هر پیمانه از این مکمل معادل 167 گرم، که دارای 25 گرم پروتئین آب پنیر (Whey)  خالص و 125 گرم کربوهیدرات و 625 کالری می باشد که همه چیز را برای یه جهش بسوی افزایش وزن محیا می کند. فرد مصرف کننده باید روزی 2 پیمانه از این مکمل را نوش جان کند که به 1250 کالری دست پیدا کند که معادل 1 کیلو گوشت گاو کم چرب می باشد این یعنی پیش به سوی افزایش وزن.

ورزشکار می تواند در کنار این مکمل از مکمل هایی چون کراتین و گلوتامین نیز مصرف کند که نتیجه بهتری بگیرد.

گینر سریوس مس اپتیموم در دو سایز 2700 گرمی که برای مصرف 8 روز ورزشی می باشد و 5440 گرمی که برای مصرف 16 روز ورزشی می باشد وجود دارد که معمولا کسانی که دنبال وزن بیشتر از 2.5 کیلو گرم می باشند بهتر است از گینر 5440 گرمی آن استفاده نمایند. لازم به ذکر است کسانی که میخواهند بیشتر از 4 یا 5 کیلو وزن اضافه کنند باید حداقل 2 عدد گینر 5440 گرمی را مصرف کنند که به وزن ایده آل خود برسند ، که تخمین زده می شود تا 7  تا 9 کیلو (بستگی به تغذیه و ژنتیک فرد مصرف کننده دارد) با مصرف 2 دوره اضافه کنند.

 روش مصرف سریوس مس اپتیموم :

دو پیمانه را در 710 میلی‌لیتر آب (یا شیر کم چرب) حل کنید. 45 تا 60 ثانیه تکان دهید  در صورت علاقه می‌توانید یخ هم اضافه کنید و مجددا تکان دهید تا حل شود.

میتوان به این بصورت که یک پیمانه قبل از تمرین و یک پیمانه بعد از تمرین مصرف شود.

روش سوم به این صورت می باشد : نصف پیمانه بعد از صبحانه، نصف پیمانه قبل از تمرین، نصف پیمانه بعد از تمرین، نصف پیمانه قبل از خواب

*توجه داشته باشد این مکمل در کنار یک تغذیه مناسب صد در صد جواب می دهد در غیر اینصورت نباید انتظار چندانی داشت که با مصرف این مکمل شما به وزن دلخواه خود برسید.

نکته: برای جذب سریع تر بهتر است با آب خورده شود.

هشدار مصرف سریوس مس اپتیموم :

افراد زیر 18 سال مصرف نکنند

در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید

بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.

افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.

در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.

هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.

بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
گینر سریوس مس اپتیموم
5440 گرم
اپتیموم
امریکا
افزایش وزن و حجم
بالای 18 سال
خانم ها و آقایان
پودر

    سلام، وقت بخیر
    این محصول تنها یه نماینده و وارد کننده رسمی و تایید شده در ایران دارد که ما هم از این شرکت، سریوس مس اپتیموم را تهیه می کنیم، البته قبول داریم که با توجه به گستردگی قاچاق این محصولات و فراوانی محصولات تقلبی شما باید حساسیت ویژه داشته باشید، توصیه می کنیم برای اطمینان از خریدتان چه از فروشگاه اینترنتی خریدناب چه از هر داروخانه و فروشگاه دیگر به برچسب اصالت توجه کنید و تنها به صحبت ها اطمینان نکنید.

    این مکل اصله؟