گینر سیوس مس اپتیموم

سریوس مس اپتیموم مکمل افزایش وزن

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در افزایش وزن مشکل دارید و با اینکه راه های مختلفی را امتحان کرده اید ولی هنوز نتوانسته اید نتیجه مطلوبی را بدست بیاورید این مقاله را تا انتها مطالعه فرماید. در این مقاله مکمل افزایش وزن سریوس مس اپتیمومGainer Serious Mass on ) به شما معرفی می گردد.

همانطور که می دانید افراد لاغر باید کالری بیشتری به بدنشان برسانند تا موجب افزایش وزن گردد و این کالری بیشتر از طریق کربوهیدرات ها بدست میاید، اما چرا افراد لاغر موفق به چاق شدن نمی شوند و همچنان دچار کاهش وزن هستند؟

معمولا این افراد به اندازه کافی کالری دریافت نمی کنند و اگر هم دریافت می کنند به اندازه ای فعالیت روزانه و استرس دارند که کالری برای آنها نمی شود و همانند باتری که شارژ نمی شوند هستند. برای افزایش وزن این افراد ورزش کردن توصیه می شود که اگر با تغذیه مناسب همراه نباشد دردی از آنها دوا نخواهد کرد، تغذیه مناسب برای این افراد شامل ۶ وعده غذایی با کربوهیدرات و پروتئین مناسب است.

serious mass optimum nutrition
serious mass optimum nutrition

معرفی مکمل سریوس مس اپتیموم مناسب افزایش وزن

مکمل سریوس مس اپتیموم در کنار پرو گینر اپتیموم از بهترین مکمل های افزایش وزن و حجم هستند، البته این توضیح لازم هست که پرو گینر اپتیموم هنوز موفق به دریافت مجوز وزارت بهداشت ایران نشده است. سریوس مس اپتیمو در دو وزن ۲ کیلو و ۷۰۰ گرمی و ۵ کیلو ۴۴۰ گرمی مجوز وزارت بهداشت ایران را دریافت کرده است و سریوس مس کیسه ای آن که ۵۴۴۰ گرم وزن دارد طرفدارهای بیشتری دارد و علت آن به صرفه بودن و امتیاز اقتصادی آن است.

قیمت گینر سریوس مس اپتیموم

قیمت گینر سریوس مس کیسه ای با وزن ۵۴۴۰ گرم ۳۳۹ هزار تومان است و در قوطی که ۲۷۰۰ گرم وزن دارد ۲۰۵ هزار تومان است این آخرین قیمتی هست که از فروشگاه اینترنتی خرید ناب در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۶ گرفته شده است.

تشخیص سریوس مس اصلی از تقلبی

اگر نگران هستید که امکان دارد سریوس مس تقلبی خرید کنید و با این کار سلامتی شما دچار مخاطره شود باید به شما بگوییم نگرانی شما درست است و اگر دقت نکنید این اتفاق خواهد افتاد، چراکه محصولات تقلبی و قاچاق شرکت اپتیموم وجود دارد، برای اینکه سریوس مس اصل خرید کنید باید به مرکز معتبری مراجعه کنید و داروخانه ها تنها مراکزی هستند که از وزارت بهداشت مجوز فروش گرفته اند و اجازه دارند مکمل های شرکت اپتیموم را که شرکت راک دارو وارد کننده آن هست بفروشند.

قبل از خرید مکمل دقت داشته باشید که موجوز وزارت بهداشت روی بدنه مکمل وجود داشته باشد و چون این کالا از امریکا و از طریق گمرک وارد شده است باید کد اصالت کالا هم داشته باشد و با ارسال کد اصالت کالا بصورت پیامک و یا از طریق سایت شما می توانید از سلامت و اصل بودن مکمل گینر خود مطمئن شوید.

بهترین طعم سریوس مس

از ما زیاد پرسیده می شود که بهترین طعم سریوس مس کدام است باید خدمت شما عرض کنیم که ذائقه افراد باهم متفاوت است پس شاید شما طعم موز را بپسندید و شخص دیگر طعم توت فرنگی ولی به شما اطمینان خواهیم داد طعم های مکمل ها اپتیموم مناسب بوده و باعث رضایت شما خواهد شد.

روش مصرف سریوس مس اپتیموم :

بهترین روش مصرف سریوس مس اپتیموم به این صورت است که شما در ۳ یا ۴ وعده مکمل مورد نظر خود را دریافت کنید ، اینکه چقدر مصرف کنید بستگی زیادی به قد و وزن شما دارد و نمی شود برای همه نسخه واحدی داد ولی بهتر است در ۴ وعده به شرح زیر کالری خود را دریافت کنید.

وعده اول بین صبحانه و ناها

وعده دوم ۴۵ دقیقه قبل از تمرین

وعده سوم بعد از تمرین

وعده آخر قبل از خواب، بهتر است این وعده همراه با شیر کم چرب مخلوط گردد.

برخی برای تنوع و بالا بردن کالری مخلوط گینر خود را با میوه ها مثل توت فرنگی خورد شده، موز و… مخلوط می کنند که البته بستنی هم یکی دیگر از این انتخاب ها است.

گینر سیوس مس اپتیموم
گینر سیوس مس اپتیموم

مجله اینترنتی خرید ناب در مورد هشدار مصرف سریوس مس اپتیموم این نکات را متذکر می شود :

افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند.

در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.

افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.

در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.

هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.

بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.

آخرین اطلاعات در مورد serious mass optimum nutrition را در سایت خود اپتیموم مطالعه بفرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)