نماد اعتماد

این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.

دمنوش لاغری دکتر مری

دمنوش لاغری دکتر مری لاغری را در 21 روز به ارمغان می آورد. تفاوت دمنوش لاغری دکتر مری با دیگر دمنوش های لاغری موجود، در بازار در مشخص بودن محتویات هر دمنوش ، تغییر طعم دمنوش در 21 روز ، و استفاده از ترکیبات با کیفیت چای سبز و چای اولانگ است. دمنوش لاغری دکتر مری از ترکیب چهارده ماده طبیعی و تازه تشکیل شده است.

شرکت گل کوه بینالود

93,684 تومان

89,000 تومان

در انبار موجود نیست

این دمنوش گیاهی توسط متخصصان تغذیه، رژیم و طب سنتی ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی طراحی و فرموله شده است و پس از 3 سال تحقیق و آزمایش در ایران و استفاده از تجربه پزشکان تغذیه در کشورهای دیگر، طراحی و اجرا شده است.

طریقه ی مصرف دمنوش لاغری دكتر مری

دمنوش لاغری دكتر مری به گونه ای طراحی شده است كه هر بسته برای ٢١ روز كافی می باشد. این دمنوش ها به ترتیب از شماره یك تا هفت مصرف می شوند. از هر دمنوش ٩ عدد در بسته موجود می باشد كه سه عدد در هر روز در میان وعده های صبح، بعد از ظهر و پیش از خواب مصرف می شوند.

ترکیبات تشکیل دهنده دمنوش لاغری دكتر مری :

دمنوش لاغری مری تی در 21 روز به بدن شما 14 ماده طبیعی لاغرکننده ، کاهنده چربی خون، ضد افسردگی ، تعدیل کننده دستگاه گوارش و القا کننده ی قند خون نرمال را ارائه می دهد. مهمترین تركیب دمنوش لاغری دکتر مری ، چای سبز ( شماره یك تا سه) یا چای اولانگ ( شماره چهار تا هفت) می باشد.

 1. چای سبز یكی از سالمترین نوشدنی ها می باشد كه سرشار از آنتی اكسیدان و دارای اثرات چربی سوزی، بهبود عملكرد مغز و ضد سرطان می باشد. چای سبز از طریق افزایش متابولیسم و نیاز انرژی بدن به میزان ٤ درصد و افزایش فرآیند سوختن چربی ها به میزان ١٧ درصد می تواند در كاهش وزن موثر باشد. همچنین چای سبز در كاهش چربی شكمی و سایز دور كمر نقش موثری دارد.
 2. چای اولانگ چای نیمه تخمیر شده است و محصولی بین چای سبز تخمیر نشده و چای سیاه بسیار تخمیر شده است. چای اولانگ بسیار معطر و دارای طعم و بویی دلپذیر است. چای اولانگ اثرات ضد دیابت، كاهش فشارخون و كاهش سطح كلسترول خون دارد و می تواند باعث افزایش ٤/٣- ٩/٢ درصد در متابولیسم بدن شود و جذب چربی را در روزه كاهش دهد. این چای خوش طعم آنزیم هایی را كه مسئول سوختن چربی های ذخیره در بدن هستند را فعال می كند و تمامی این اثرات روند كاهش وزن را تسریع می كند.

سایر ترکیبات دمنوش لاغری دکتر مری در ادامه ذکر می شود:

 1. قهوه سبز همان قهوه كال و نرسیده است. كافئین موجود در قهوه سبز منجر به افزایش متابولیسم در حدود ٣ تا ١١ درصد شده كه در فرآیند كاهش وزن موثر می باشد. همچنین باعث افزایش سوخت و ساز چربی در بدن و كاهش جذب چربی می شود.
 2. دارچین غنی از آنتی اكسیدان بوده و منجر به كاهش كلسترول و چربی خون می شود و اثرات ضد دیابت دارد. دارچین با مهار برخی آنزیم ها سرعت جذب نشاسته و قند را كاهش می دهد.
 3. زرشك سبب كاهش قند خون ناشتا می شود و می تواند كلسترول بد خون را به میزان بیست درصد كاهش دهد و در پیشگیری از بیماریهای قلبی عروقی و كاهش فشارخون نیز نقش داشته باشد.
 4. زعفران می تواند بر كاهش كلسترول خون، فشارخون و چربی خون موثر باشد و به درمان افسردگی نیز كمك كند.
 5. زنجبیل باعث كاهش قند خون ناشتا و كاهش هموگلوبین A1cو كلسترول بد می شود. همچنین در پیشگیری از سرطان و آلزایمر نقش دارد.
 6. گل گاوزبان دارای اثرات تقویت كننده عملكرد قلب و عروق و رقیق كننده جریان خون است.
 7. گل محمدی سبب افزایش قدرت قلب و بهبود عملكرد آن و كاهش فشارخون می شود. همچنین در كاهش قندخون بعد از غذا خوردن نقش دارد.
 8. لیمو سبب كاهش فشارخون می شود. همچنین دارای اثرات آنتی اكسیدانی و ضد سرطانی می باشد.
 9. نعناع اثرات بهبود دهنده دستگاه گوارش دارد.
 10. هل دارای اثرات آنتی اكسیدانی بوده و بر عملكرد دستگاه گوارش اثر بهبوددهنده دارد. همچنین در كاهش اشتها موثر می باشد.
 11. انیسون اثرات بهبود دهنده عملكرد دستگاه گوارش دارد.
 12. بادرنجبویه دارای اثرات آنتی اكسیدانی می باشد و نقش محافظتی در برابر بیماریهای قلبی عروقی دارد و می تواند باعث كاهش چربی خون و كلسترول بد خون شود.

 

نام های دیگر دمنوش لاغری دکتر مری

دمنوش لاغری Dr Mary

دمنوش گیاهی مری تی

دمنوش گیاهی Mary Tea

63 عدد تی بگ
گل کوه بینالود
ایران
کاهش وزن و لاغری ، ضد افسردگی و ضد اضطراب
خانم ها و آقایان
تی بگ (کیسه ای)

حدود ۳ و نیم کیلو کم کردم و ابدا رژیم خودم رو تغییر ندادم ولی لاغر شدم. طعمش بسیار خوبه و کاملا میتونه جایگزین چای و نوشیدنی روزانه بشه

بسیار عالی، از طعم خوبش معلوم هست از گیاهان با کیفیت تهیه شده، نسبت به بقیه دمنوش های لاغری که خورده بودم خیلی سرتر هست.