نماد اعتماد

بخرید و 7,300 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

وی گلد استاندارد اپتیموم

پروتئین وی گلد اپتیموم 2270 گرم

در هر سروینگ 24 گرم پروتئین با کیفیت

5.5 گرم BCAA

4 گرم گلوتامین دریافت کنید.

اپتیموم

365,000 تومان

در انبار موجود نیست

بهترین مکمل پروتئینی جهان که همواره در صدر بهترین و پرفروشترین مکمل پروتئینی جهان قرار گرفته است. پروتئین وی 100% گلد استاندارد اپتیموم 9 سال است به عنوان بهترین مکمل پروتئینی جهان شناخته میشود و این روند همچنان ادامه دارد و این گواهی بر کیفیت و ارزش فوق العاده این مکمل است.
پس از سالها تحقیق ، توسعه و پیشرفت مکمل های پروتئینی بلاخره شرکت اپتیموم نسل سوم از مکمل های پروتئینی خود را با نام " وی گلد استاندارد " عرضه نمود. تجربه و تخصص شرکت اپتیموم همه آن چیزی را که از یک مکمل پروتئینی انتظار دارید را برای شما به ارمغان آورده است. پروتئین وی گلد استاندارد پروتئینی با کیفیت و خالص با حداقل میزان ممکن از کربوهیدرات ها، چربی های ساده و اشباع ، کلسترول ، لاکتوز را برای شما به فراهم آورده است.
 

برخی از ویژگیهای پروتئین وی گلد استاندارد :

1- کیفیت بالای وی گلد استاندارد
وی گلد استاندارد از خالص ترین و گرانترین نوع پروتئین وی یعنی پروتئین وی ایزوله بهره میبرد. سرعت هضم بسیار بالا و تامین منبع غنی از اسید آمینه های برای ریکاوری عضلات بدن، یکی از ویژگی های بارز وی گلد استاندارد اپتیموم است.
 
2- خلوص وی گلد استاندارد
هر پیمانه از پروتئین وی گلد استاندارد حاوی 24 گرم پروتئین خالص است که یک منبع کامل با میزان بسیار بالایی از پروتئین وی است که میتواند بسیاری از نیازهای ضروری ما را برطرف نماید.
 
3- هضم وی گلد استاندارد
پروتئین وی گلد استاندارد حاوی لاکتاز و همچنین آمینوژن ها مورد نیاز جهت بهبود عملکرد سیستم گوارشی بدن میباشد. این مکمل به نوعی طراحی شده است که حتی با دستگاه گوارش افرادی که توانایی هضم لاکتاز را ندارند نیز سازگار است.
 
4- حل شوندگی وی گلد استاندارد
پروتئین وی گلد استاندارد به صورتی طراحی شده است که به راحتی و بصورت کامل تنها با هم زدن توسط قاشق در آب حل شود.
 

هر پیمانه از پروتئین وی گلد استاندارد حاوی :

24 گرم پروتئین
5،5 گرم بی سی ای ای (BCAA)
4 گرم گلوتامین
25 میلیگرم ترکیب آنزیمی
 

نحوه مصرف پروتئین وی 100% گلد استاندارد اپتیموم :

نحوه مصرف پروتئین وی 100% گلد استاندارد اپتیموم  براساس وزن شخص ورزشکار ، جنسیت و هدف ورزشی مشخص می گردد.

پیشنهاد استفاده :
هر ورزشکار به ازای هر کیلوگرم از وزن خود به حدود 2 گرم پروتئین در طور روز نیاز دارد که میباست آن را از ترکیب مواد غذایی و مکمل های پروتئینی تامین نماید. که بهترین حالت این است که این میزان را در وعده های غذایی کوچک و مساوی در طول روز تقسیم و تامین نماید.
 

میکس فوق العاده در لیوان :‌
این بدان معناست که شما بدون نیاز به شیکر یا مخلوط کننده دیگری میتوانید یک وعده از پروتئین وی گلد استاندارد را با حدود 150 تا 200 میلی لیتر آب یا هر نوشیدنی مورد علاقتان در یک لیوان ترکیب نموده و به مدت 20 ثانیه یا تا زمانی که بطور کامل حل شود به هم بزنید.
 
نکته : مقدار شدت غلظت ترکیب پروتئین وی خود را میتوانید با تغییر آب یا نوشیدنی مورد علاقتان اعمال نمایید. برای غلظت و طعم بهتر و شیرینی کمی بیشتر میتوانید این مقدار را بین 100 تا 150 میلی لیتر کاهش دهید. و برای غلظت و شیرینی کمتر میتوانید این مقدار را 250 تا 300 میلی لیتر افزایش دهید.

میکس با شیکر :
همراه داشتن تنها یک پیمانه یا یک وعده از پروتئین وی گلد استاندارد اپتیموم بهترین مکمل برای دریافت یک دوز قدرتمند از پروتئین وی بعد از انجام تمرینات است. تنها کافیست یه پیمانه را با حدود 150 تا 200 میلی لیتر آب یا نوشیدنی مورد علاقتان در شیکرتان ریخته و در حدود 20 تا 30 ثانیه تکان دهید تا یک نوشیدنی فوق العاده سرشار از پروتئین را در دستانتان داشته باشید.

میکس با مخلوط کن :
یک پیمانه از پروتئین وی گلد استاندارد اپتیموم را به همراه آب یا شیر کم چرب و یا نوشیدنی مورد علاقتان داخل مخلوط کن ریخته و مدت 20 تا 30 ثانیه مخلوط نمایید. سپس 1 تا 2 تکه یخ را به آن اضافه نموده و به مدت 30 ثانیه دوباره دوباره مخلوط نمایید. همچنین میتوانید با افزودن میوه های تازه یا منجمد، کره بادام زمینی، روغن تخم کتان، نارگیل و ... یک نوشیدنی پر انرژی را به عنوان یک وعده غذایی سر شار از انرژی و خوشمزه با پروتئین بسیار بالا را میل نمایید. همچنین برای بهبود غنای نوشیدنی پروتئینی خود میتوانید پروتئین وی گلد استاندارد اپتیموم را با مکمل های همچون کراتین، گلوتامین، بی سی ای ای و کربوهیدرات با غلظت بالا ترکیب نمایید.

استفاده در کنار مواد غذایی :
پروتئین وی گلد استاندارد اپتیموم میتواند بیشتر از استفاده به عنوان یک ترکیب پروتئینی بکار رود. میتواند یک پیمانه از آن را داخل جو دوسر، ماست و یا شیر ترکیب نموده و چیزی بیش از یک صبحانه فوق العاده کامل را در اختیار داشته باشید. همچنین میتوانید برای افزایش میزان پروتئین کلوچه یا کوکی از آن استفاده نمایید. تنها با اضافه کردن 1 یا 2 پیمانه از آن به دستور پخت خود!

توجه : این محصولات شامل پروتئین وی به عمل آمده از لبنیات و لسیتین ( به منظور بهبود حل شوندگی) است. و تنها به عنوان یک مکمل غذایی کاربرد دارد. برای کاهش وزن استفاده نکنید.

2270 گرم
اپتیموم
امریکا
افزایش حجم و قدرت
بالای 16 سال
خانم ها و آقایان
پودر