• خانه
  • هنر
  • آرنولد با ترمیناتور ۶ برخواهد گشت
ترمیناتور 6 بازگشت آرنولد

آرنولد با ترمیناتور ۶ برخواهد گشت

من دوباره برمی گردم ، این جمله معروف آرنولد شوارتزنگر قهرمان افسانه ای پرورش اندام و یکی از بازیگران سرشناس فیلم های اکشن در انتهای فیلم های ترمیناتور است. حالا گویا زمان آن رسیده که آرنولد پا به سن گذاشته به وعده خود عمل کند و با ترمیناتور ۶ بازگشت شکوهمندی داشته باشد.

البته ناگفته نماند که آرنولد در طی سال هایی که از آخرین ترمیناتور می گذرد بی کار نبوده و در فیلم های زیادی نقش آفرینی کرده است، اما همچنان آرنولد با عضلات برجسته و فیلم ترمیناتور شناخته می شود.

ترمیناتور ۶ بازگشت آرنولد به شهرت ؟

ترمیناتور 6 آرنولد شوارتزنگر
ترمیناتور ۶ آرنولد شوارتزنگر

نکته مهمی که وجود دارد تاخیر در اکران این فیلم محبوب و اکشن هست، در فروردین سال ۱۳۹۷ آرنولد برای دومین بار جراحی قلب را تجربه کرد و دریچه قلب آرنولد تعویض شد و همین موضوع باعث شده است که در برنامه ریزی فیلم برداری ترمیناتور ۶ کمی تغییرات بوجود بیاید و در نتیجه این فیلم برای تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ آماده نشود و به احتمال زیاد در تاریخ گفته شده ۱ آذر ۱۳۹۸ فیلم ترمیناتور آماده نمایش در سینماهای آمریکا گردد.

از نکات مهمی که در مورد آرنولد پا به سن گذاشته و ترمیناتور ۶ وجود دارد این هست که گویا کارگردان فیلم ترمیناتور ۶ تصمیم گرفته است داستان فیلم ترمیناتور را به شکلی جلو ببرد که با برگشتن به قسمت های ۱ و ۲ ترمیناتور ، سالخوردگی آرنولد کمتر دیده شود و آن تصور خوبی که از آرنولد عضلانی و قوی وجود دارد از بین نرود، به هر حال تمام این ها پیش بینی هایی است که احتمال به حقیقت پیوستنشان زیاد است.

خیلی ها نگران عدم موفقیت ترمیناتور جدید هستند چراکه آرنولد دیگه عضلات برجسته و چالاکی سابق را ندارد و بدون شک برای خیلی از قسمت های فیلم از بدل استفاده خواهند کرد، ولی نکته مهمی که هنوز در آرنولد شوارتزنگر به خوبی وجود دارد صورت یخی و ماشینی در کنار بازی خوب و باور پذیر است، به گونه ای که حتما باور خواهید کرد آرنولد یک ربات است.

من دوباره برمی گردم.

5/5 - (1 امتیاز)