نماد اعتماد

بخرید و 3,940 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

سل مس بی اس ان CellMass BSN

سل مس برنده بهترین کراتین ترکیبی در سالهای 2005 تا 2009 بوده است. CellMass محصولی است از شرکت BSN که جهت بدست آوردن حجم پس از تمرین و شبانه، و نیز ریکاوری و عملکرد بالقوه در بدن طراحی شده است.

ویژگی ها سل مس بی اس ان :

5 گرم کراتین ترکیبی (کراتین هیدروکلرید،ان هیدروز و منوهیدرات)

3 گرم گلوتامین

دارای تائورین

ریکاوری سریع تر

عملکرد بهتر

استقامت بالاتر

عضله سازی و قدرت بیشتر

بی اس ان BSN

197,000 تومان

در انبار موجود نیست

کراتین ترکیبی سل مس برای چه دوره ای مناسب است؟

اگر در دوره حجم خشک هستید حتما از این کرایتن حرفه ای استفاده کنید، کراتین سل مس رقیب سرسخت سل تچ شرکت ماسل تچ است با این تفاوت که سل تچ در دوره های افزایش وزن و حجم استفاده می شود ولی سل مس در دوره های حجم خشک. البته سل تچ شرکت ماسل تچ مجوز وزارت بهداشت ایران دریافت نکرده است و آنچه در بازار ایران فروخته می شود مکمل تقلبی و یا قاچاق است.

یک ترکیب فوق العاده در کنار پودر پروتئین!

سل مس یک مکمل ریکاوری و بازیابی بدن بعد از تمرینات سخت است که به بهبود عضلات ، استقامت ، قدرت و عملکرد کلی کمک می کند . فرمول سل مس ، در هر وعده ، 5 گرم کراتین ، 3 گرم کراتین و گلوتامیک اسید و 10 گرم از انواع اسید آمینه ها به همراه تورین و پروتئین وی هیدرولیز ارائه می دهد و همه آن ها به بهبود و ریکاوری بدن بعد تمرین کمک تسریع می کنند .

 

بررسی CELLMASS

ورزشکارانی که بعد از تمرینات سخت ریکاوری می شوند برای تمرین روز بعد آماده تر هستند . پس از تمرین ، عضلات در حالت افزایش استرس قرار دارند و در حال بهبود و بازسازی بافت آسیب دیده برای کمک به سنتر پروتئین ، قدرت و عملکرد ورزشی هستند . CELLMASS® 2.0 محصول بازیابی چند منظوره است که می توان با پودر آن را با پروتئین ترکیب کرد و بعد از تمرین مصرف نمود یا اینکه به طور مستقیم با آب سرط مخلوط کنید . سل مس با طعم شکلات و وانیل تهیه شده است و میتوان آن را به عنوان یک مکمل مستقل نیز مصرف کرد .

طریقه مصرف سل مس BSN :

1 پیمانه نیم ساعت قبل تمرین و 1 پیمانه بلافاصله بعد از تمرین

485 گرم
بی اس ان
امریکا
افزایش حجم و قدرت
بالای 18 سال
خانم ها و آقایان
پودر